Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

BARAN

baranBarany to osoby bardzo prostolinijne, szczere, otwarte i impulsywne. Zawsze są w ruchu, zawsze aktywne, dynamiczne. I podobnie jest z nimi w miłości i seksie. Są naładowane energią seksualną, stale nastawione na miłosne podboje, ale przy tym są nieuleczalnymi romantykami. W związku muszą być stroną dominującą, nie ma innej opcji. To one narzucają tempo, które zawsze jest szybkie. To one narzucają czas i miejsce spotkania, jak również zbliżenia. O seksie myślą zawsze i wszędzie i wszystko kojarzy im się z seksem. Lubią uprawiać go wszędzie, w samochodzie, w bramie, w windzie, w przydrożnym motelu. Im bardziej ekstremalnie tym lepiej. Mimo całego romantyzmu zdarza im się traktować seks jak sport, zaliczać kolejnych partnerów seksualnych.

Ważniejszy jest dla nich sam akt, niż zmysłowość czy zadowolenie partnera czy partnerki. Są dość egoistyczne i liczy się dla nich przede wszystkim własne zadowolenie i zaspokojenie własnych potrzeb.

Potrafią być bardzo gwałtowne i seks w ich wykonaniu również jest gwałtowny, a sam akt jest jak bitwa, w której to one są stroną wygraną. Są przepełnione zwierzęcym magnetyzmem, mają zwierzęcą naturę i kochają się w zwierzęcy sposób, bez upiększeń. Lubią też zwierzęce pozycje, np. mężczyzna biorący kobietę od tyłu. I zawsze przyjmuje pozycję, w której może kontrolować sytuację, zawsze będzie na górze.

Seks z nimi jest ekscytujący, ale w stałym związku szybko się nudzą, mają słabą wyobraźnię, a urozmaicenie w seksie to dla nich przede wszystkim zmiana partnera lub miejsca. Uwielbiają robić rzeczy szokujące i zakazane.

Są bardzo dumne, źle znoszą, gdy ich partner zajmuje się kimś innym, natomiast same pozwalają sobie na skoki w bok i uważają to za zupełnie naturalne.

Bywają agresywne, zdarza im się zadawać ból, nie przejmują się grą wstępną, zmierzają do samego aktu, nawet, jeśli może to sprawić ból partnerce czy partnerowi. W skrajnych przypadkach mogą czerpać sadystyczną przyjemność z zadawania bólu.

Powrót