Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

BLIŹNIĘTA

bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt są zmienne, kapryśne, intelektualne i ciekawe wszystkiego. Za każdym razem mogą wydawać się inną osobą. Są wspaniałymi rozmówcami, dowcipnymi, czarującymi. Uwielbiają nowości, wciąż gonią za czymś ciekawym, czego jeszcze nie znają. Mogą robić wrażenie chłodnych, wynika to stąd, że polegają bardziej na inteligencji niż emocjach i uczuciach. Potrzebują porozumienia intelektualnego, by kochać.

Uwielbiają sprzeczności i uczucia wyrażają w specyficzny, sprzeczny sposób, nigdy nie można być pewnym ich uczuć. Mają trudności z kończeniem zadań i w związkach również trudno im długo wytrwać. Często pozostają w więcej niż jednym związku. Są niestałe w uczuciach.

Uwielbiają zmiany, nowe doświadczenia i eksperymenty. Zawsze są w ruchu, zawsze w drodze, z jednego miejsca w drugie, od jednej osoby do innej. Są niespokojne i nerwowe. Zwykle się spóźniają i nie potrafią dotrzymywać terminów. Są błyskotliwe, fascynujące, inteligentne.

Uwielbiają być zakochane. Potrafią pięknie uwodzić słowami, słowa to ich podstawowa broń w miłości. Szybko się nudzą, potrzebują wciąż nowych podniet. Trudno jest im wytrzymać z jednym partnerem, potrzebują wciąż nowych doznań, a te mogą im dać tylko nowe osoby, gdyż nie potrafią wejść głęboko w jeden związek. Przyszłość z nimi jest niepewna, ale teraźniejszość zabawna.

Lubią kochać się zawsze i wszędzie, lubią próbować wszystkiego w seksie. Są nie tylko uczestnikami zbliżenia, ale też jego obserwatorami. Lubią widzieć siebie i partnera w lustrze oraz seks przy zapalonych światłach. Lubią wszelkiego rodzaju gadżety, intryguje je to, czego jeszcze nie próbowały. Spróbują wszystkiego, ale też szybko się nowościami znudzą. Lubią robić dwie rzeczy na raz, mają nieograniczoną wyobraźnię, a ich ciekawość powoduje, że kochają się częściej niż inne znaki. Mogą również zapragnąć seksu grupowego i mogą mieć skłonność do biseksualizmu.

powrót