Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

BYK

byk

BYK

Osoby spod znaku Byka nie muszą niczego udawać, zwykle znają swoją wartość, są ogromnie pewne siebie, jeśli chodzi o seks. Są bardzo uparte i gdy upatrzą sobie jakąś osobę, to nie przyjmują do wiadomości odmowy. Również rozstać się jest z nimi trudno, ponieważ są w miłości bardzo posesywne, mają skłonność do traktowania partnera jak swoją własność, są bardzo zaborcze i zazdrosne. Podchodzą do miłości rozsądnie, nie będą wzdychać do wirtualnego partnera czy jakiegoś ideału, ich partner musi być żywym człowiekiem z krwi i kości.

Są z natury konserwatywne i ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa, więc raczej będą dążyć do małżeństwa niż romansu.

Cenią sobie wartość pieniądza, więc nie są rozrzutne i nie szastają pieniędzmi na każdym kroku, niemniej jednak, gdy kupują swojej ukochanej prezent to jest on najwyższej jakości, a na obiad zaproszą do drogiej restauracji.

Osoby spod znaku Byka są bardzo zmysłowe, nastawione na odbiór świata przy pomocy zmysłów i również w miłości nie kierują się rozumem, a zmysłami i emocjami. Lubią dobre jedzenie, nastrój, wygodę i luksus, i w miłości też jest to dla nich ważne. Wieczór z ukochaną osobą zaczną od dobrego obiadu, albo w drogiej restauracji albo samodzielnie go ugotują i podadzą przy pięknie zastawionym stole, z dobrym winem i palącymi się świecami. Włączą dobrą muzykę i będą się delektować smakiem, dźwiękami i obrazem.

Uwielbiają się kochać. W seksie nie mają może zbyt wybujałej wyobraźni i nie można po nich oczekiwać ekscesów, ale odbierają partnera i to, co się dzieje, wszystkimi zmysłami. Kochają się powoli, z długą grą wstępną, całym sobą oddając się przyjemności i rozkoszy. Są cierpliwe i wytrwałe, czułe i wyrozumiałe. Oczekują spełnienia i zadowolenia w seksie, ale wolą tradycyjny seks, prosty, nieskomplikowany, wszelkie nowości trzeba w ich przypadku wprowadzać bardzo powoli.

powrót