Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

KOZIOROŻEC

KOZIOROŻECKoziorożce to osoby uporządkowane, zorganizowane i metodyczne i te same cechy dominują u nich w sprawach miłości i seksu. Są też bardzo wrażliwe i chronią swoją wrażliwość za wysokim murem. Tylko osoba, która okaże się godna zaufania i wykaże się równie wielkim jak one zaangażowaniem zostanie poza mur dopuszczona. Koziorożce muszą czuć się bezpiecznie i ostrożnie podchodzą do potencjalnych partnerów życiowych, ale jeśli już zdecydują się zaangażować, to najczęściej na całe życie, a w każdym razie na długo i są wobec partnera lojalne. Są długodystansowcami i pod względem trwania związku i pod względem trwania aktu seksualnego. Są zdecydowanie domatorami, nie lubią chodzić po knajpach i imprezach. A seks lubią uprawiać w komfortowych warunkach, najlepiej przed kominkiem, na skórze lamparta. W ostateczności może być niedźwiedzia. I koniecznie z lampką dobrego wina i przy stłumionym świetle.

Mogą robić wrażenie chłodnych i zdystansowanych, ale nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej zmysłowych znaków, nastawiony na dobry seks. Potrafią kochać się długo, wielokrotnie i do końca życia. Im są starsze tym lepsze w łóżku, jak dobre wino.

W sytuacjach erotycznych nie lubią improwizacji, nie lubią być niczym zaskakiwane. Wolą mieć ustalony scenariusz działania, ale to one go układają. Muszą mieć wszystko pod kontrolą i kolejność wydarzeń w łóżku i orgazm partnera, nie mówiąc o swoim. Zmysłowo działa na nie taniec, najlepiej połączony ze striptizem obu stron. Wolą seks konwencjonalny niż różne niezwykłości i wariacje. Są dominujące i to one decydują kiedy i jak będą się kochać. Dominacja czasem przybiera formy ekstremalne i stają się wtedy sadystyczne i perwersyjne. Lubią seks analny, ale tylko, gdy to one są stroną aktywną.

Na mężczyzn spod tego znaku działa najbardziej pocieranie sutkami po całym ciele. Natomiast kobiety z tego znaku mają bardzo wrażliwe okolice pępka i miejsca pod kolanami. Oboje lubią masaż wzdłuż kręgosłupa, działa on nie szczególnie podniecająco.

powrót