Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

LEW

lewOsoby spod znaku Lwa potrzebują stałej adoracji, gdziekolwiek się pojawią oczekują, że zostaną zauważone. Są atrakcyjne dla płci przeciwnej, zdają sobie z tego sprawę i spodziewają się na każdym kroku pochwał. Ich partner czy partnerka również musi być atrakcyjny, bo to podnosi ich wartość w oczach innych ludzi, ale równocześnie nie ma prawa przyćmiewać ich światła. Są bardzo zazdrosne, nie mogą ścierpieć, że ktoś inny mógłby być do nich porównywany.

Lwy są bardzo kochliwe i namiętne, nie potrafią żyć w samotności, bo ktoś przecież musi je podziwiać. Nie liczą się z regułami i konwenansami, liczą się tylko ich pragnienia. Najważniejsza dla nich jest adoracja i uwielbienie w oczach partnera, choć one same niewiele robią, żeby to uwielbienie zobaczyć, uważają, że należy im się za samo to, że pozwalają się adorować. W seksie są bardzo konwencjonalne i wręcz leniwe. Nie czują potrzeby upiększania seksu, oryginalności w łóżku czy w ogóle kreatywności w tej dziedzinie, wystarcza im prosty konwencjonalny seks.

Nie preferują zbyt długiej gry wstępnej, nie czują potrzeby wysilania się na rzecz na partnera, ważne by to on się wysilał, aby zaspokoić Lwa, a potem oczekują pochwał i docenienia ich seksualnej sprawności. Nie potrzebują też seksu zbyt często, mimo ogromnej wytrzymałości i apetytu na seks.

Lubią dramatyzować wszystko, co robią, również seks. Lubią teatralne gesty, jęki, krzyki, westchnienia partnera, bo to mówi im, jakie są wspaniałe. Mają tendencję do dominowania w seksie, zwykle wybierają pozycje, w których to one są na górze. Lubią seks oralny, ale tylko, gdy to one są jego obiektem.

Ich skłonność do dominacji przybiera czasem ekstremalne formy, Lwy stają się wtedy władcami feudalnymi, a ich partner niewolnikiem zobowiązanym do składnia hołdów.

Lwy są dumne ze swojego ciała i zdarza im się pokazywać je publicznie, nierzadko narażając się na zarzut ekshibicjonizmu.

powrót