Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

PANNA

pannaOsoby spod znaku Panny są bardzo racjonalne, praktyczne i higieniczne i te cechy dominują ich stosunek do związków partnerskich, miłości i seksu. Podchodzą do nich analitycznie i rozumowo, co powoduje, że mogą mieć trudności z zaangażowaniem się czy poddaniem uczuciom. Często zostają starymi kawalerami czy pannami lub późno wchodzą w stałe związki. Są bardzo wymagające i krytyczne wobec partnera. Zwykle przyjmują postawę bierną, trzeba o nie wytrwale zabiegać, może zająć sporo czasu doprowadzenie Panny do łóżka, wcześniej ona musi przeanalizować wszystkie za i przeciw i dopiero podejmie decyzję. Nie potrafią prawić komplementów, są nerwowe, skromne i nieśmiałe, ale są znane z wierności, uczciwości i oddania.

Preferują wszystko to, co naturalne, zapach świeżych kwiatów, przyrodę, a mężczyźni z tego znaku na ogół nie lubią makijażu u partnerki. Najważniejsza jest dla nich czystość, dlatego chętnie zaczynają akt seksualny od wspólnej kąpieli, a jeszcze lepiej pod prysznicem. Lubią wcześniej ustalać scenariusz, a seks w ich wykonaniu może wydawać się wystudiowany, ale doskonale znają psychikę płci przeciwnej, mają dużą wiedzę na temat seksu i potrzeb erotycznych partnera i zrobią wszystko, aby go zadowolić. Satysfakcja partnera jest dla nich ważniejsza od własnej. Są mistrzami seksu oralnego, a szczególnie wrażliwym na pieszczoty miejscem jest ich brzuch.

Skłonność do pruderii i zasady moralne powodują, że niektóre Panny potrzebują kary za to, że uprawiają seks, co zresztą dodatkowo je podnieca i staje się elementem gry miłosnej.

Nie przykładają zbyt dużej wagi do seksu, co może powodować wcześnie obojętność wobec partnera. Niektórzy mężczyźni z tego znaku boją się realnych kontaktów z kobietami i kierują się w stronę pornografii i masturbacji.

powrót