Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

RAK

rakOsoby spod znaku Raka są niezwykle wrażliwe i uczuciowe. Zwykle bardzo mocno angażują się w związek i traktują go bardzo poważnie, potrzebują silnej więzi emocjonalnej. Często są nieśmiałe i potrzebują zachęty i akceptacji, żeby się otworzyć na doznania zmysłowe, raczej nie należy liczyć, że wykonają pierwszy krok. Wymagają długiego czasu na decyzję o pierwszym zbliżeniu i wystarczy jedno nierozważne słowo krytyki, by wycofały się z powrotem do skorupy. Mają chimeryczną, kapryśną naturę i przy każdym spotkaniu mogą okazywać zupełnie inną twarz. Są bardzo tajemnicze i skryte, nigdy nie odkrywają się do końca i potrzebują czuć się bezpiecznie, aby odkryć swoje pragnienia i potrzeby seksualne.

Są dość konwencjonalne, szczególnie na początku znajomości, nie tolerują wulgarności i prymitywizmu. W czasie aktu seksualnego nie śpieszą się, działają spokojnie, nastawione są na przeżycia wewnętrzne tak samo jak na zewnętrzne. Zwykle są mistrzami gry wstępnej, która w ich wykonaniu jest długa, nieśpieszna i finezyjna. Lubią pieszczoty oralne, pocałunki w ich wykonaniu są prawdziwą symfonią doznań. Strefą najbardziej erogenną są dla nich piersi, lubią ich pieszczoty nie tylko w czasie gry wstępnej, ale przez cały czas trwania aktu. Na mężczyzn z tego znaku widok piersi działa niezwykle stymulująco.

Nie interesuje ich tylko własna satysfakcja, ważne jest dla nich doprowadzenie partnera czy partnerki do zadowolenia. Z łatwością wyczuwają nastroje innych, co powoduje, że są doskonałymi kochankami, pamiętają wszystko co sprawiło ich partnerowi przyjemność w czasie poprzednich aktów, co daje im niezwykłe możliwości wpływania na partnera.

Osoby z Raka lubią piękną koronkową bieliznę, mężczyźni z tego znaku lubią, gdy kobiety mają ją na sobie, ale niektórym z nich zdarza się przekroczyć linię normalności i sami przebierają się za kobiety.

powrót