Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

RYBY

RYBYOsoby spod znaku Ryb są obdarzone ogromną wyobraźnią, są bardzo wrażliwe i delikatne. W miłości potrzebują tajemnicy, można je uwieść pięknymi słowami, poezją, muzyką. Są przy tym bardzo niespokojne, namiętne, uczuciowe i zmienne. Marzą o idealnej miłości i trafiają na niewłaściwych partnerów. Wciąż czują się niepełne, nieszczęśliwe i wciąż od nowa szukają miłości, a ona istnieje tak naprawdę tylko w ich wyobraźni. Nie potrafią odmawiać, szczególnie, gdy ktoś potrzebuje wsparcia emocjonalnego, co czasem kończy się na pocieszaniu w łóżku. Trudno im zachować wierność, ale równocześnie uzależniają się emocjonalnie od partnera, nie mogą bez niego żyć, a równocześnie cierpią i czekają na wybawienie w postaci rycerza z bajki. Mają skłonność do potajemnych spotkań i związków trzymanych w sekrecie.

Łatwo ulegają, lubią partnerów dominujących, biorących za nie odpowiedzialność i w życiu i w seksie. Potrafią całkowicie podporządkować się partnerowi i spełniać wszystkie jego zachcianki. Czasami prowadzi to do postawy masochistycznej. Marzą o kimś, kto całkowicie je sobie podporządkuje i wykorzysta. Często trafiają na partnerów o skłonnościach sadystycznych i bezwolnie ulegają jego wszelkim żądaniom.

Są urodzonymi aktorami, potrafią zagrać każdą łóżkową scenę, tworząc niezwykłą atmosferę. Mogą wspólnie z partnerem oglądać filmy porno lub czytać ustępy z książek erotycznych, co bardzo je pobudza i wprawia w ogromne podniecenie. Kluczem do nich jest pobudzenie ich wyobraźni, lubią często rzeczy, które innym wydają się nienormalne, szczególnie, gdy w ten sposób robią przyjemność partnerowi. Lubią przyćmione światło, zmysłowe zapachy, czarną jedwabną bieliznę. Mają czasem skłonność do fetyszyzmu, szczególnie w kwestii ubrań czy biżuterii, a także stóp. Stopy to ich najwrażliwsze miejsce, lubią jak się je pieści, masuje, liże i same lubią to robić partnerowi. Mężczyznom spod tego znaku zdarza się ubierać w kobiece ciuszki, szczególnie, gdy zmusza je do tego dominująca partnerka.

powrót