Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

SKORPION

SKORPIONOsoby spod znaku Skorpiona są niezwykle seksualne, mają w sobie silny magnetyzm i siłę przyciągania. Są namiętne, uczuciowe, bardzo wrażliwe i nieprzewidywalne. Emanują silną energią, która działa na innych jak magnes. Miłość traktują bardzo poważnie, podobnie seks. Dla osób spod tego znaku miłość bez seksu i namiętności nie istnieje. Mają bardzo dobrą pamięć i nigdy nie zapominają doznanych krzywd i zniewag, są bardzo zazdrosne i jeśli ich zazdrość ma realne podstawy to stają się mściwe.

Wobec partnera są lojalne. Potrzebują oparcia emocjonalnego w drugiej osobie, lecz nie znoszą okazywania słabości. Pociągają je osoby słabe psychicznie, łatwo ulegające, w typie masochistycznym. Mają silną osobowość, są bardzo wytrzymałe i radzą sobie świetnie z wyzwaniami. Również w seksie wyzwania są tym, co lubią najbardziej. Nie satysfakcjonuje ich zdobycie osoby nieatrakcyjnej, zwykle mierzą wysoko i nie spoczną, póki nie zdobędą obiektu swoich pragnień. Zarówno w życiu jak w seksie muszą dominować nad partnerem.

W seksie są zawsze stroną aktywną, poszukującą nowych rozwiązań. Lubią eksperymenty i wciąż wymyślają nowe techniki, pozycje, miejsca. Nie działają według zasad opisanych w książkach, lecz kierują się intuicją. Oczekują od partnera równego zaangażowania jak ich własne. Do seksu, tak jak do wszystkiego, podchodzą z ogromną pasją. Dużą wagę przykładają do kontrolowania orgazmu. Kobiety z tego znaku lubią długie zmagania i oczekują od partnera gotowości przez bardzo długi czas, nawet całą noc, a mężczyźni potrafią się kontrolować tak długo jak tylko chcą, bo dzięki temu przedłużają swoją przyjemność. Nie jest dla nich istotne miejsce, w jakim się kochają, może to być zarówno pokój w ekskluzywnym hotelu i wielkie, okrągłe łóżko z jedwabną pościelą jak podłoga w garażu czy piwnicy, ważne jest nie to gdzie, ale by było wciąż ekscytująco. Ich najbardziej wrażliwe erotycznie miejsce do genitalia, ich pieszczoty są dla nich najbardziej podniecające.

Ich skłonność do dominowania przeradza się czasem w skłonności sadystyczne, lubią połączenie bólu z rozkoszą, lubią zadawać ból, bo to podnosi ich poziom podniecenia. Zdolne są do każdej perwersji i podatne są na deprawację, choć częściej to one deprawują innych.

powrót