Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

STRZELEC

STRZELECStrzelce miłość łączą z przyjaźnią. Ich partner w miłości jest przede wszystkim kumplem do wspólnej zabawy i podobnie traktują seks, jak wspólną zabawę. Często zmieniają partnerów i z każdym z nich pozostają w przyjacielskich stosunkach. Mają bardzo silną potrzebę wolności osobistej, więc trudno jest je zaciągnąć do ołtarza i to niezależnie od płci. Są bardzo próżne, potrzebują adoracji i pochwał. Są prostolinijne i uczciwe, łagodne i hojne dla kochanej osoby. Potrzebują ciągłych zmian, ale zamiast poszukiwać nowych pozycji, nowych doświadczeń i seksualnych podniet raczej zmienią partnera szukając wciąż idealnego kochanka czy idealnej kochanki. Seks nie leży w centrum ich zainteresowań, ważne jest dla nich porozumienie na poziomie myśli, podobne poglądy, które łączą je z partnerem i romantyczne przygody, które mogą razem przeżywać. Są bardzo szczere i mówią wprost, co myślą, umoralniają innych, ale same nikogo nie słuchają.

W towarzystwie są czarujące, miłe i dowcipne, robią wrażenie, jakby osoba, z którą rozmawiają była dla nich najważniejsza i najbardziej interesująca, ale tak naprawdę nigdy nie tracą z oczu innych osób w otoczeniu. Strzelce bowiem szukają zawsze idealnej kobiety albo rycerza na białym koniu i wciąż im się wydaje, że gdzieś kiedyś wreszcie kogoś takiego znajdą.

Seks sprawia im, jak wszystkim, ogromną przyjemność, ale nie jest dla nich zbyt głębokim przeżyciem. Lubią zdobywanie kobiety czy mężczyzny, fazę łowów, ale w sypialni są raczej nastawione na ilość niż na jakość. Z chęcią dają się namówić na nowe pozycje, ale inicjatorem musi być ich partner. Lubią seks na łonie natury, w sytuacjach pionierskich, np. pod namiotem, w lesie, na plaży. Często ich przedstawiciele są nudystami i naturystami.

Często stają się biseksualni, być może dlatego, że bardziej się zaprzyjaźniają niż zakochują.

Ich najbardziej wrażliwe miejsca to biodra i uda, szczególnie lubią głaskanie po wewnętrznej stronie ud w okolicy genitaliów. Kobiety z tego znaku lubią, gdy bawić się ich włosami, czesać je, głaskać.

powrót