Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

WAGA

WAGAWAGAOsoby spod znaku Wagi zwykle mają w sobie wiele naturalnego uroku i wdzięku, szalenie dbają o swój wygląd, są wybredne, jeśli chodzi o maniery, sposób wysławiania się, ubierania, kochają luksus i wszystko to, co piękne. Interesują się zwykle sztuką, muzyką, teatrem, lubią rozrywki intelektualne. Nie lubią sytuacji konfliktowych i zawsze starają się załatwić problemy w dyplomatyczny sposób. Nie reagują emocjonalnie, najważniejszy jest dla nich kontakt intelektualny z drugą osobą, są świetnymi rozmówcami, uwielbiają intelektualne dyskusje i ich partner musi dotrzymywać im kroku. Nie zawsze są wierne i boją się głębokiego uczuciowego zaangażowania.

Wagi chcą być podziwiane i adorowane, kochają swoje ciało i chcą słyszeć słowa zachwytu na jego temat. Uwielbiają fazę zalotów, flirtowanie, rozmowy, komplementy, a seks jest ukoronowaniem powyższego. Jak w każdej dziedzinie także i w seksie dążą do perfekcji. Wyczekują aż nadejdzie właściwy moment, aż znajdą się we właściwym miejscu, doskonale dobranym i przygotowanym. Scena aktu musi być doskonale oświetlona, dobrze, gdy na ścianach lub suficie są lustra, bo Wagi lubią podziwiać siebie w trakcie gry miłosnej. Sceneria musi być dokładnie obmyślana, a wnętrze sypialni pięknie urządzone. Sam akt jest w ich wykonaniu przedstawieniem najwyższej klasy, nie ma tu miejsca na szybkie numerki, wulgaryzmy i prostactwo. Akt musi być po mistrzowsku piękny, gra wstępna długa i nieśpieszna, rozpoczynająca się jeszcze w czasie kolacji w restauracji. Wagi są wytrawnymi kochankami, znającymi ciało i jego reakcje, bardzo pomysłowymi.

W skrajnych przypadkach Wagi stają się narcyzami zakochanymi w swoim ciele. Ponieważ zwykle są bardzo urokliwe i piękne, to mogą wzbudzać zainteresowanie również własnej płci i stają się nierzadko biseksualne.

powrót