Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

WODNIK

WODNIKWodniki widzą w innych ludziach przede wszystkim ludzi, nigdy nie traktują drugiej osoby jak obiekt seksualny. Najpierw musi zaiskrzyć na poziomie intelektualnym między Wodnikiem, a drugą osobą, a dopiero potem można mówić o miłości czy seksie. Nie są w stanie osiągnąć zadowolenia ze związku i seksu, jeśli najpierw nie szanują drugiej strony jako człowieka. Mogą robić wrażenie chłodnych, powoli się rozkręcają. Lubią idealizować miłość, łączyć ją z czułością, raczej nie można liczyć na brak opamiętania z ich strony. Mają silną potrzebę towarzystwa innych ludzi, są stale otoczone przyjaciółmi i często zapominają o domu czy rodzinie, jeśli przyjaciel jest w potrzebie. Potrzebują wolności i niezależności, nie dadzą się wsadzić w żadne ramki.

Druga osoba interesuje je najpierw jako człowiek i dlatego w seksie również najpierw muszą się przynajmniej zaprzyjaźnić. Lubią długą grę wstępną. Wymagają subtelnego podejścia. Są cierpliwe, powolne i czasem trzeba je lekko popchnąć do dalszego działania. Są niezwykle twórcze w miłości, wymyślają nowe pozycje, nowe rodzaje przyjemności. Nastawione są bardziej na zaspokojenie drugiej strony, mniej dbają o własne doznania, a jeszcze mniej o orgazm. Nie ma dla nich w seksie żadnych tabu, wszystko, co nowe i inne, jest dla nich interesujące. Posuną się do wszystkiego, czego zażąda od nich partner czy partnerka, byle ją zadowolić. W efekcie często same pozostają niezaspokojone i sięgają do masturbacji, a zbyt częsty autoerotyzm może prowadzić do problemów z potencją. Lubią seks oralny i wszelkie wariacje na jego temat. Szybko się nudzą, więc wciąż szukają nowych możliwości, jeśli braknie im inwencji to szukają inspiracji w literaturze. Lubią złożone pozycje, często zmieniają pozycję w trakcie trwania aktu, a czasem znudzenie popycha je w stronę biseksualizmu lub seksu z kilkoma osobami.

Najbardziej wrażliwe miejsca na ich ciele to łydki i kolana. Lekkie muśnięcia od dołu nóg po kolana może je bardzo pobudzić.

powrót