Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

Horoskop miesięczny z tarota
Horoskop miesięczny na sierpień 2016

 

baran

BARAN

Barany w tym miesiącu będą chłodnym okiem oceniać rzeczywistość. Król Mieczy sprawi, że będą bardzo pomysłowe i będą wykorzystywać przede wszystkim swoje zdolności intelektualne. Wyjątkowo często, jak na ich emocjonalną naturę, będą analizować każdy swój krok, będą starały się przewidywać konsekwencje swoich posunięć. Logika myślenia i umiejętność wyciągania wniosków przyda im się w rozwiązywaniu problemów i w życiu zawodowym, natomiast mogą robić czasem wrażenie zbyt chłodnych, upartych i cynicznych. Ponieważ czeka je teraz sporo decyzji, które będą musiały podjąć w sprawach zawodowych, to cechy te mogą okazać się bardzo przydatne. Karta Kochanków wskazuje, że będą musiały dokładnie przeanalizować wszystkie dane, żeby zdecydować, w jakim kierunku podążać, na co się nastawić. Mogą myśleć teraz o zmianie pracy lub zawodu, mogą czekać je nowe zadania lub realizacja nowych projektów.

Natomiast w kwestii uczuć będą miały czas radosnych uniesień dzięki Giermkowi Kielichów. W ich związkach może powiać świeży wiatr, partner będzie życzliwe do nich nastawiony, a wolne Barany mogą zakochać się i oświadczyć ukochanej osobie. Czasem mogą mieć wrażenie, że żyją w cudownym śnie.

 

bykBYK

Byki mogą mieć w sierpniu wrażenie, że wciąż mają rzucane kłody pod nogi. Siódemka Buław wskazuje, że będą wciąż natykać się na przeszkody, na nieprzychylnie nastawionych ludzi, przeciwników i rywali. Różne okoliczności będą układać się przeciwko nim. Często mogą być w związku z tym podenerwowane i poirytowane, albo po prostu zmęczone. Mimo to właśnie teraz mają wszelkie szanse, żeby wygrać każdy spór i stoją na korzystnej pozycji. Obrona swoich osiągnięć może pozytywnie je zmobilizować i efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. Karta Głupca zapowiada im w sprawach zawodowych nowości, może nawet zupełnie nową drogę w karierze. Mogą pokusić się o wejście w zupełnie nowy zakres doświadczeń, który w przyszłości może okazać się bardzo pomyślny. Będą miały okazję nauczyć się nowych rzeczy. Powinny jednak dokładnie przemyśleć wejście w nowe interesy, bo mogą mieć skłonność do podejmowania nieodpowiedzialnych decyzji.

Natomiast w kwestii uczuć mogą liczyć na wzajemność i pełnię szczęścia. Dziesiątka Denarów przyniesie im czas obfitości w miłości, spełnienia i wewnętrznego porozumienia z partnerem. Samotne Byki zatęsknią za ciepłem domowego ogniska.

 

bliźniętaBLIŹNIĘTA

Bliźniętom Dziewiątka Kielichów przyniesie w sierpniu czas radosnych przeżyć, beztroskiej zabawy, niefrasobliwego podejścia do życia i wielu przyjemności. Będą bardzo towarzyskie, nastawione na rozrywki i zmysłowe doznania, będą cieszyć się życiem i napawać rozkoszami, jakie niesie ze sobą życie. Będą miały nastawienie hedonistyczne. Szczególnie silnie zaznaczy się to u tych Bliźniąt, które teraz spędzają urlop. Będą miały możliwość oglądania pięknych miejsc, poznawania nowych ludzi, zwierania przyjaźni.

Natomiast w sytuacjach zawodowych Giermek Mieczy sprawi, że będą bardzo logiczne, przygotowane na polemikę, często mogą wchodzić w konflikty, które trzeba będzie wyjaśniać. Wśród współpracowników mogą pojawić się osoby nastawione rywalizacyjnie. Wszystko to sprawi, że wiele spraw wyjaśni się, rozwieją się wątpliwości i będzie można zacząć nowe działania w pozytywnym wymiarze.

Karta Koła Fortuny zapowiada im dobry czas w sferze uczuć. Mogą teraz poświęcić więcej czasu rodzinie i bliskim związkom, co będzie sprzyjać rozwojowi uczuć. Samotne Bliźnięta mogą spotkać osobę, która jest im przeznaczona przez los.

 

rakRAK

Raki, pod wpływem Rycerza Mieczy, będą w sierpniu często się denerwować. Karta ta przyniesie im czas nienajlepszych relacji z ludźmi, inni mogą zachowywać się w sposób przykry, nietaktowny i raki często będą cierpiały, oczywiście jak zwykle w milczeniu. Między nimi, a innymi ludźmi może wyrosnąć mur niezrozumienia, muszą liczyć się z kłótniami i ochłodzeniem relacji w ich otoczeniu. Również wyjazdy wakacyjne w tym miesiącu nie będą tak przyjemne jak mogłyby być, choć Raki zrobią wszystko, żeby atmosfera była ciepła.

W sprawach zawodowych będą niecierpliwe, co też nie poprawi atmosfery wokół nich. Rycerz Buław sprawi, że nie będą rozumiały zależności między czasem i przestrzenią i często mogą planować więcej rzeczy do zrobienia niż to jest możliwe. Mimo to będą pełne entuzjazmu i zapału, do zadań będą podchodzić z dużą motywacją, ale też będą się załamywać, gdy szybko nie będą widziały pozytywnych wyników.

Król Mieczy nastawi je chłodno do spraw uczuciowych, będą krytyczne i oceniające w stosunku do partnera życiowego. Ale w tym czasie mogą rozwiązać wiele wspólnych problemów poprzez rozmowę i wyjaśnianie sytuacji. Wolne Raki mogą mieć zbyt krytyczne podejście, żeby zaangażować się na poważnie w jakiś związek.

 

lewLEW

Lwy będą teraz bardzo kochliwe, romansowe i pobudzone erotycznie. Rycerz Kielichów doda im jeszcze atrakcyjności, więc będą wzbudzać ogromne zainteresowanie płci przeciwnej. W stałych związkach będą czuły się bezpiecznie, a ich związek będzie przeżywał kolejną wiosnę w uczuciach. Wolne Lwy będą namiętnie podbijać serca i flirtować, mogą się zauroczyć silnie jakąś osobą, przeżywać radosne i piękne chwile. Uczuciowa atmosfera wokół nich sprawi, że będą w dobrym nastroju, a Dziewiątka Kielichów zapowiada im czas przyjemnych przeżyć, rozkoszowania się życiem towarzyskim i szczególnie dobrze zapowiadają się w tym miesiącu wyjazdy wakacyjne. Będą one też okazją do flirtowania i poznawania nowych ludzi.

Mniejsze zainteresowanie Lwów będzie wzbudzać praca zawodowa, być może dlatego, że nie czeka je w tej kwestii nic przyjemnego. Niektóre z nich mogą teraz zmienić pracę lub zostaną przesunięte na inne stanowisko czy do innego działu. Mogą też utracić dotychczasową pozycję lub uznanie przełożonych. Jeśli w sierpniu zaplanowały urlop, to karta może oznaczać po prostu całkowite oderwanie od problemów w pracy, co pozwoli im na wypoczynek.

 

pannaPANNA

Panny będą w sierpniu nastawione na poświęcanie się dla innych i pomaganie każdemu, kto pomocy potrzebuje. Szóstka Denarów nastroi je wspaniałomyślnie i tolerancyjnie. Będą dla innych hojne i w sensie materialnym i w sensie wsparcia i zrozumienia, wysłuchania w trudnej sytuacji i doradztwa. To, co dadzą od siebie innym, wróci do nich zwielokrotnione i doświadczą wsparcia od bliskich i będą miały komu zwierzyć się ze swoich smutków i zmartwień.

Królowa Denarów przyniesie im dobrą passę w sprawach zawodowych. Będą praktycznie podchodzić do problemów, a ich rozwiązania będą bardzo racjonalne. Cierpliwość ich i obowiązkowość zostanie sowicie wynagrodzona, mogą liczyć na większe dochody, awans, podwyżkę, większe obroty w firmie. Praca zapewni im poczucie stabilizacji materialnej.

W kwestiach uczuciowych Królowa Mieczy nastroi je krytycznie i będą wobec partnera bardzo wymagające. Będą miały pełną świadomość braków w związku i wad partnera, przez co ich postępowanie będzie wyważone i zdecydowane. Może to oznaczać, że będą bardziej obiektywne i lepiej będą planować wspólną przyszłość. Wolne Panny będą mrozić chłodem adoratorów, doszukiwać się w nich samych wad i w efekcie raczej pozostaną samotne.

 

WAGAWAGA

Wagi w sierpniu mogą liczyć na wspaniały czas, który zapowiada im Dziesiątka Denarów. Będzie to czas pomyślności, dobrobytu, bezpieczeństwa, w którym będą mogły dzielić się z innym swoim powodzeniem i szczęściem. Jeśli spędzają teraz urlop, to będą miały mnóstwo okazji do udanej zabawy, będą mogły oddać się beztrosko rozrywkom, zwiedzaniu świata i jego uroków, a także będą oddawać się zachwytom nad zdolnościami człowieka do tworzenia.

Królowa Denarów przyniesie im zadowolenie z pracy zawodowej. Będą praktyczne, cierpliwe i dokładnie będą wykonywać swoje obowiązki. Do wszystkiego będą podchodzić w twórczy sposób, co zyska im uznanie przełożonych. Będą wytrwałe w swych działaniach, odpowiedzialne i mogą oczekiwać odpowiedniej do włożonego wysiłku zapłaty.

W uczuciach Król Kielichów zapowiada czas miłości. Samotne Wagi mogą przeżyć romantyczną miłość, mogą spełnić swoje marzenia o idealnym związku. W stałych związkach może teraz nastać czas pogłębienia uczuć, czemu będą sprzyjać wspólne wyjazdy wakacyjne. Niektóre Wagi będą miały chęć pojechać z partnerem w miejsca, z którymi łączą je wspomnienia, co może być odświeżające dla ich związku.

 

SKORPIONSKORPION

Giermek Denarów zapowiada Skorpionom na sierpień korzystny czas. Będą miały poczucie, że spadają im z nieba różne okazje i ciekawe propozycje w konkretnych sprawach. Mogą dostać całkiem realną szansę wyjścia z problemów natury materialnej, rozwiązania dylematów, które wydawały się nierozwiązywalne. Dla wyjazdów wakacyjnych karta ta oznacza dobrą zabawę w sympatycznym towarzystwie.

Mogą mieć również korzystne propozycje w sprawach zawodowych, a Król Buław zapewni im siłę przebicia i odpowiednią motywację do działania. Będą przedsiębiorcze, zdecydowane i pewne siebie. Zaangażują się bardzo mocno w swoją pracę, ale powinny uważać na nadmierne ryzyko oraz brać pod uwagę, że czas nie jest z gumy i planować tak, żeby ze wszystkim zdążyć.

Karta Głupca sprawi, że wolne Skorpiony mogą poznać kogoś wyjątkowo uroczego i będą tą osobą mocno zafascynowane, ale raczej nie będzie to wielka miłość na całe życie. W stałych związkach atmosfera się rozluźni, a wakacje będą sprzyjać rozkwitowi miłości. Będą zadowolone z życia, a to dodatnio wpłynie na ich relacje z partnerem. Niektóre Skorpiony podejmą decyzję o powiększeniu rodziny.

 

STRZELECSTRZELEC

Strzelce w sierpniu będą zapracowane, zajęte sprawami materialnymi, do czego skłaniać je będzie Ósemka Denarów. Mogą teraz rozpocząć nowe działania sferze spraw doczesnych, które mają spore szanse na powodzenie. Okres wakacji będzie dla nich czasem mrówczej pracy, ale będą podchodzić do niej z radością i zadowoleniem. Natomiast urlop będą spędzać w nowych miejscach, których do tej pory nie znały i będzie je to napawać poczuciem szczęścia.

Kwestie zawodowe będą jednak dla nich teraz najważniejsze, a Trójka Denarów zapowiada im pozytywny rozwój sytuacji, możliwość awansu lub podejmowanie się nowych przedsięwzięć, które mają dobre widoki na przyszłość. Wzrośnie ich pozycja zawodowa, zdobędą uznanie, a ich wiedza i doświadczenie bardzo im się przydadzą.

Dziewiątka Kielichów wskazuje, że będą miały sporo szczęścia w miłości. Spełnią się ich marzenia i poznają osobę, która będzie wydawała się ich ideałem. Ale powinny uważać, żeby nie przesadzić z kochliwością i nie zmieniać co chwilę obiektu zainteresowania. W stałych związkach Strzelców atmosfera będzie radosna i wspaniała, będą zakochane w swoim partnerze, a wspólnie spędzony urlop odświeży ich uczucia.

 

KOZIOROŻECKOZIOROŻEC

Koziorożce będą miały w sierpniu skłonność do popadania w melancholię, będą zamartwiać się i przejmować różnymi rzeczami, o czym mówi Trójka Mieczy, choć niekoniecznie będą miały po temu powody. Zbytnio będą pogrążać się w cierpieniach, ale też za bardzo będą kierować się rozumem, zamiast dopuścić do głosu uczucia, a umysł wykorzystać do uwolnienia się od niepotrzebnych już emocji i nawyków. Postawa cierpiętnika w niczym im nie pomoże, a może wyrobić im opinię ponuraka i mruka.

Aby przestać myśleć o smutnych rzeczach będą uciekać w pracę i będą brać na siebie dużo obowiązków. Piątka Buław zapowiada czas rywalizacji i konkurowania z innym, ale też walki z samym sobą. Staną przed dużymi wyzwaniami, trudnymi zadaniami, ale nie powinny traktować tego ambicjonalnie, a raczej z lekkością charakterystyczną dla gier sportowych. Wtedy uda im się zauważyć, że mają teraz dużo szczęścia.

Wolne Koziorożce mogą poznać w czasie wakacyjnych wojaży kogoś bardzo atrakcyjnego i mogą się zakochać, co zapowiada im As Buław. Karta ta dla stałych związków mówi o odświeżeniu uczuć, ożywieniu w związku i wielkich namiętnościach, choć nie obejdzie się bez burzliwych dyskusji i ścierania się poglądów.

 

WODNIKWODNIK

Wodniki w sierpniu będą wyjątkowo kreatywne, a Karta Cesarzowej doda im inwencji i dzięki niej będą jeszcze bardziej pomysłowe niż zwykle. Dla artystów z tego znaku będzie to czas twórczych mocy, będą miały natchnienie i wiele do powiedzenia w swojej dziedzinie. Niektóre kobiety z tego znaku zatęsknią za macierzyństwem i rodziną.

Będą bardzo żywotne i energiczne i te z nich, które są teraz na urlopie będą pływać, biegać, wspinać się na górskie szczyty i żaden wysiłek nie będzie im straszny.

Będą teraz rozmarzone i tęsknie będą rozglądać się wokół w poszukiwaniu miłości swego życia. Karta Księżyca sprawi, że będą niepoprawnymi romantykami. Samotne Wodniki muszą uważać, żeby nie budować zamków na lodzie poznając nowe osoby, tym bardziej, że wakacyjne znajomości rzadko kończą się ślubem. W stałych związkach Wodniki mogą unikać odpowiedzialności, nie będą chciały przyjąć partnera takim, jaki jest, oczekując od niego, że spełni ich marzenia i stanie się ideałem.

Praca zawodowa może przynieść im w tym miesiącu rozczarowania, mimo dużej inwencji i zaangażowania. Piątka Denarów przestrzega przed rozrzutnością, która może niekorzystnie odbić się na ich sytuacji finansowej.

 

RYBYRYBY

Ryby będą w tym miesiącu nastawione optymistycznie, będą dobrze się bawić i rozpoczynać nowe przedsięwzięcia. Karta Głupca pozwoli im bardziej niż zwykle niefrasobliwie podchodzić do życia, będą na większym luzie traktować rzeczywistość. Mogą mieć wrażenie, że wszelkie kłopoty odeszły w niepamięć, że rozpoczął się w ich życiu nowy rozdział, ale też mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje pociągną za sobą nowe działania.

Ryby na urlopach będą zwiedzać zupełnie nowe dla siebie miejsca, poznawać nowych ludzi i świetnie się bawić.

W życiu zawodowym natomiast mogą mieć obawy przed rozpoczynaniem nowych działań, a Czwórka Denarów wskazuje, że zbyt kurczowo będą się trzymać tego, co już znają, zamiast poddać się nowym trendom i zmienić podejście na bardziej optymalne. Strach przed nowościami może je blokować na zmiany, które są konieczne. Przed nimi otwierają się nowe możliwości i trzeba tylko się na nie otworzyć.

W życiu uczuciowym za bardzo żyją złudzeniami, a Szóstka Kielichów ostrzega je przed romansami. Kierować się będą tęsknotami i marzeniami, będą szukać ideału i mogą przegapić szansę na prawdziwą miłość, która właśnie zapukała do ich drzwi.