Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

Horoskop miłosny miesięczny

Horoskop miłosny na sierpień 2016 

 

baran

BARAN

Barany mogą w sierpniu czuć się w związkach osobistych nienajlepiej. Czeka je sporo problemów, trudnych rozmów z partnerem, a wyjątkowo ciężko będzie im się rozmawiać na tematy praktyczne i materialne. Proza życia będzie je przytłaczać, szczególnie, gdy wrócą rozentuzjazmowane z urlopu i nie będą umiały przestawić się na codzienne życie. Również wydatki poniesione w czasie wakacji mogą stać się przyczyną nieporozumień. Nie powinny jednak pozwolić, aby sprawy prozaiczne rozbiły ich związek, raczej powinny pogodzić się z tym, że nie zawsze w związku trwa wiosna, z czasem musi przyjść lato, a potem jesień i w każdej fazie można znaleźć dobre strony wspólnego życia. Barany będą podchodzić zbyt kategorycznie i katastroficznie, natomiast lepsze by było działanie delikatne, pełne wdzięku i uczucia. Kluczem do rozwiązania wszelkich problemów będzie miłość. Jeśli będą potrafiły się zdobyć na okazywanie partnerowi uczucia mimo wszystko, to mają szansę na utrwalenie więzi zamiast na jej rozpad. Powinny też zrozumieć, że związek uczuciowy wymaga pewnego wysiłku i pracy nad sobą. Nie można bazować tylko na romantycznych porywach i zmysłowości, ważna jest też w związku przyjaźń, wzajemna troska o siebie, wspólne cele.

Samotne Barany będą bardzo teraz pobudzone. Czas lata i wakacji będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, będzie też pobudzał do szukania miłości. Będą miały szansę spotkać osobę, która będzie ucieleśnieniem ich marzeń o idealnym partnerze. Zaangażują się całym sobą w nowy związek, nie bacząc na przeszkody, odległość i różnice charakterów, więc pod koniec wakacji może okazać się, że skończy się na wakacyjnym romansie bez perspektyw na przyszłość. Nie każdy Baran będzie chciał walczyć o swą miłość i zmieniać całe życie dla wybranej osoby. Związek może nie oprzeć się sile czasu i przeszkodom, natomiast te Barany, którym uda się przezwyciężyć wyzwania i trudności na drodze do szczęścia będą mogły powiedzieć, że odnalazły swą drugą połowę.

 

bykBYK

Byki w sierpniu będą rozkoszować się latem i wakacjami, niejeden Byk będzie miał teraz urlop i spędzać go będzie oczywiście z rodziną lub ukochaną osobą. Będą teraz wierne, niezawodne i stałe i partner będzie mógł zawsze liczyć na ich życzliwość, miłość i ciepło. Czeka je czas spełnienia w miłości, czas zmysłowych rozkoszy, namiętności i wywołanej nimi bliskości w związku. Szczególnie dobry czas będą miały dla spraw rodzinnych i domowych. Dużo czasu poświęcą swojemu miejscu zamieszkania, zadbają o jego wygląd, mogą pokusić się o remont. Byki, które zamierzały teraz wraz z rodziną zmieniać miejsce zamieszkania, kupować dom lub mieszkanie, będą miały dużo korzystnych okazji, żeby te zamierzenia zrealizować. Osiągną teraz stan bezpieczeństwa, który zapewni ich rodzinie na długi czas stabilizację, co będzie dobrą podstawą dla rozwijania więzi uczuciowych.

Czas wakacyjnych wyjazdów również pomoże im zacieśnić więzi, odbudować je, jeśli wcześniej ucierpiały i mogą przeżyć z partnerem piękne i radosne chwile we dwoje. Wróci do nich uczucie, jakim darzyły się na początku znajomości, mogą czuć się młodsze, weselsze i z entuzjazmem będą wspólnie podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Dużo miejsca w ich sercach zajmować będą dzieci i wszystkie sprawy z nimi związane, a wakacje na pewno spędzą razem z nimi.

Samotne Byki będą teraz tęsknić za bliskością i ciepłem domowego ogniska, szczególnie, gdy na plaży będą widzieć szczęśliwe rodziny z małymi dziećmi. Mogą przeżyć wakacyjny romans, który jednakże może nie przetrwać rozłąki i w efekcie będzie przyczyną rozczarowania i zawodu. Ich wrodzona ostrożność pozwoli im przetrwać rozstanie bez większych szkód, ale mimo wszystko może to być przeżycie przykre. Lekarstwem na udręki duszy będzie dla nich praca, która na ogół pozwala im wrócić do równowagi. Pomocne będzie również podejście racjonalne, rozważne przy zawieraniu nowych znajomości, które mają małe szanse na rozwój po zakończeniu wakacji.

 

bliźniętaBLIŹNIĘTA

Bliźnięta wraz z nastaniem lata i wakacji stały się bardziej lekkomyślne i beztroskie, co może odbić się negatywnie na ich związkach osobistych. Dojdzie do głosu ich wrodzona niestałość i będą miały skłonność do zakochiwania się i zauroczenia przelotnymi znajomościami. Powinny jednak uważać, bo nawet najbardziej przelotne miłostki mogą partnera doprowadzić do kroków ostatecznych. Poczuje się bowiem zdradzony i oszukany. Nie można liczyć na to, że romans pozostanie w tajemnicy, gdyż prędzej czy później tego typu sekrety wychodzą na jaw. W efekcie Bliźnięta mogą czuć się ograniczone w swobodzie poczynań, z jednej strony ciągnąć je będzie do złego, z drugiej będą obawiały się konsekwencji, co skutecznie zepsuje im nastrój wakacji. Znacznie lepiej by się czuły wyrzucając z głowy wszelkie myśli o skokach w bok.

Nie wszystkie Bliźnięta będą miały takie dylematy. Niektóre z nich pójdą za głosem serca i zwrócą swe uczucia w stronę partnera, co zaowocuje rozwojem uczuć i miłości, będą miały dzięki temu poczucie lekkości i z radością będą cieszyć się latem i wakacyjnymi wyjazdami we dwoje. Wakacje staną się dla nich czasem beztroskiej radości i nowych doświadczeń, doznawanych wspólnie z partnerem. Będą czuły się młodsze niż w rzeczywistości i pełne entuzjazmu.

Natomiast dla wolnych Bliźniąt sierpień będzie czasem miłosnych uniesień, romantycznych spacerów po lesie lub plaży w egzotycznym miejscu. Będą otwarte na uczucia, na poznawanie nowych ludzi, często będą bujać w obłokach i marzyć o wielkiej miłości. Mogą przeżyć więcej niż jeden wakacyjny romans i mają szansę, że nie wszystkie z nich przejdą w zapomnienie. Niektórym Bliźniętom uda się znaleźć teraz partnera na życie, dostaną od losu szansę na spełnienie swych marzeń o miłości, rodzinie i stabilizacji. Pytanie tylko czy z tej szansy skorzystają, czy również tę osobę potraktują lekko i niefrasobliwie. Powinny brać pod uwagę również uczucia drugiej strony i nie robić nadziei komuś, kogo i tak w swych planach na przyszłość nie biorą pod uwagę.

 

rakRAK

Związki Raków przeżyją w sierpniu pełen rozkwit. Raki ożywią się, staną się bardziej dynamiczne i otworzą się na nowe doznania w sferze uczuć i namiętności, co wpłynie dodatnio na ich związki. Będą teraz bardzo towarzyskie, skłonne do zwierania nowych znajomości, co spowoduje lekką zazdrość partnera. Nie ma jednak obawy, żeby zrobiły coś przeciwko partnerowi, ale cieszyć je będzie większe zaangażowanie partnera, które w ten sposób wywołają. Mogą przeżyć teraz bardzo namiętne chwile, pełne emocji, uczuć i nowych doświadczeń na wielu poziomach. Otworzy się przed nimi cudowny czas spełnienia w miłości, będą miały poczucie wewnętrznego bogactwa, którym będą się dzielić z partnerem. Od partnera również otrzymają wiele w zamian i razem stworzą pełną ciepła i harmonii rodzinę. Ważne będą czułe gesty, na które będą potrafiły się zdobyć i otwartość na przyjęcie uczuć partnera. Będą odkrywać jego głębię i inne oblicza, te, które na co dzień pozostają w ukryciu. Sprzyjać temu będą wspólne wyjazdy wakacyjne, wspólne zajmowanie się dziećmi, zabawy i rozrywki. Powinny pozwolić sobie na tańce na dyskotece lub na wiejskiej zabawie, na odrobię szaleństwa. Pobudzająco będzie na nie działać wspólne uprawianie sportów lub innych form ruchu, piesze i rowerowe wycieczki, rajdy górskie. W efekcie mogą poczuć się w swoim związku lekko i przyjemnie, mając równocześnie do partnera zaufanie.

Samotne Raki będą miały mniej szczęścia. Mogą przeżyć bardzo romantyczne spotkania z osobami płci odmiennej, lecz będą mało realistycznie podchodzić do nowopoznanych osób, co będzie narażać je na rozczarowania. Mimo to przygody miłosne, jakie będą teraz ich udziałem, będą potem wspominać jako coś pięknego, pełnego uroku i będą za nimi tęsknić w zimowe wieczory. Jednak zdrowy rozsądek będzie im podpowiadał, że związek taki nie ma sensu na dłuższą metę. Dość szybko spojrzą na swą miłość chłodnym okiem i stwierdzą, że nie jest to miłość na całe życie, że nie trafiły jeszcze na swą drugą połowę.

 

lewLEW

Lwy będą w sierpniu wysoce atrakcyjne dla płci przeciwnej. Będą przyciągać do siebie ludzi jak magnes i wszystko będzie dobrze, dopóki będzie to dotyczyło Lwów samotnych, gorzej, gdy Lwy pozostające w związkach będą narażone na adorację przez kogoś, kto uzna, że się w Lwie zakochał. Może to Lwom przysporzyć sporo kłopotów, szczególnie, jeśli nieustające komplementy i zabiegi o ich uwagę zrobią na nich wrażenie i ich ambicja zostanie mile połechtana. Wtedy mogą się złamać i wejść w romans, który tak naprawdę nie ma przed sobą przyszłości, tym bardziej, że Lwy i tak będą wolały swojego obecnego partnera. Powinny więc zapanować nad swoimi popędami, żeby nie burzyć dobrych relacji, jakie mają z partnerem. W stałych związkach bowiem, mają szansę na naprawdę doskonałą harmonię, przyjacielskie stosunki z partnerem i ciepłe, rodzinne układy. Mogą być od nowa zafascynowane swoim partnerem, jego zaletami, urodą i charakterem. Będą potrafiły przełamać wszelkie zahamowania i trudności we wzajemnych relacjach. Będą umiały znaleźć wspólny język z ukochaną osobą, co sprawi, że poczują jedność i siłę związku. Będą teraz nastawione bardzo wspaniałomyślnie, a ich pomysły na spędzenie wakacji spotkają się z uznaniem partnera. Czeka ich czas beztroskiej zabawy, rozkoszy i napawania się wspólnym szczęściem.

Dla samotnych Lwów sierpień będzie okazją do wspaniałej zabawy na wakacyjnych wyjazdach, co łączyć się będzie z poznawaniem nowych ludzi. Będą miały mnóstwo możliwości, aby zabłysnąć urodą, elokwencją, dobrym smakiem i gustem. Otoczone będą wianuszkiem adoratorów, a wśród nich znajdzie się ta jedna, jedyna, wymarzona osoba, która zawładnie nimi bez reszty. Szczęśliwy los sprawi, że zakochają się we właściwej osobie i będą mogły robić plany na dalszą przyszłość. Ich uczucie będzie szczere, romantyczne i idealistyczne i spotka się ze wzajemnością. Niejeden Lew podejmie teraz, może dość nagłą, ale szczerą decyzję o zawarciu związku małżeńskiego i założeniu rodziny.

 

pannaPANNA

Panny w sierpniu będą nastawione na powolny rozwój w sprawach uczuciowych. Będą obserwowały partnera i siebie, z lekkim dystansem i dość chłodno będą oceniać wady i zalety partnera, a jeśli ich ocena wypadnie pozytywnie, to dopiero będą się same angażować. Wobec partnera będą uprzejme, życzliwe, nastawione zmysłowo, ale z odrobiną malkontenctwa. Nastawią się na trwałość w związku, stabilność i tego samego będą oczekiwać od partnera. Nie będą się dla nich liczyć względy uczuciowe, ani porywy emocji. Nie będą oczekiwały wielkich uniesień. Zupełnie zadowoli je wzajemne wsparcie w sprawach praktycznych i materialnych. Nastawią się na budowanie stałych więzi, zbieranie wspólnych doświadczeń, ale też na rozwój w sensie materialnym. Mogą podjąć decyzję o kupnie mieszkania czy domu, o budowie domu lub będą aktywnie brać udział w budowie już rozpoczętej wcześniej. Będzie to czas budowania stabilizacji na każdym poziomie, ale w oparciu o rozumowe przesłanki, a nie uczuciowe. Ich związek może na tym dużo zyskać, mogą osiągnąć zadowalający je poziom bezpieczeństwa, ale ich partner może mieć pewien niedosyt uczuć, ciepła i bliskości.

Niektóre Panny będą teraz na etapie rozwoju rodziny, może urodzić im się dziecko lub mogą podjąć decyzję o powiększeniu rodziny.

Samotne Panny będą dość sceptycznie podchodzić do spraw uczuciowych oraz do zapewnień adoratorów o miłości. Będą szukały w nowych relacjach nie pięknych słów, lecz głębokiego porozumienia, więzi duchowej, ale jeszcze bardziej porozumienia na poziomie intelektualnym. Ich spokój i wręcz chłód emocjonalny może być bardzo pociągający dla osób płci przeciwnej i będą zwracać na siebie uwagę. Wokół nich pojawi się sporo zainteresowanych nimi osób, jednak Panny będą dość wybredne i surowo będą oceniać potencjalnych partnerów. Mogą nawet robić wrażenie osób bawiących się uczuciami innych. Wskazane by było, żeby spróbowały być bardziej spontaniczne i otworzyły się na uczucia, gdyż inaczej mogą przegapić wielką miłość, która jest tuż, na wyciągnięcie ręki.

 

WAGAWAGA

Wagi w sierpniu poczują, że ich związek spełnia ich oczekiwania i marzenia. Rozpocznie się dla nich nowy okres, w którym poczują, że odnalazły w życiu to, czego zawsze chciały w związku uczuciowym. Czas wakacji i urlopów, wspólne wyjazdy unaocznią im, że partner, którego wybrały jest tym właściwym i żadnego innego nie chcą. Będą miały odczucie, że mają z partnerem wspólny język, że rozumieją się z nim zarówno w sprawach praktycznych i materialnych, jak i emocjonalnych. Podobnie będą odczuwać, łączyć je będą z partnerem zainteresowania kulturą, sztuką i wartościami intelektualnymi. Będą miały szansę przeżyć głęboko uszczęśliwiający czas we dwoje i stwierdzą, że ich związek ma wszelkie dane, by być trwałym i stabilnym. Będzie to efektem nie odkrycia, że spotkały księcia z bajki czy kobietę marzeń, ale wewnętrznej przemiany, zgody na to, że partner jest indywidualną istotą, która może mieć własne zdanie, przekonania i predyspozycje oraz akceptacji jego osoby, jako innej od siebie. Takie podejście pozwoli Wagom zrozumieć, że dotąd same odcinały się od miłości i szczęścia i otworzą się na przeżywanie i doświadczanie prawdziwych uczuć. Osiągną stan zrównoważenia w związku, stan, w którym obie strony mogą się czuć spełnione nie kosztem drugiej osoby, lecz dzięki akceptacji jej potrzeb. Dzięki temu poczują się odprężone i spokojne, a ich relacje z innymi i z partnerem będą harmonijne i oparte na zdrowych zasadach.

Podobnie samotne Wagi zrozumieją, że tylko akceptacja drugiej osoby taką, jaka jest daje możliwość stworzenia udanego związku. Otworzą się na uczucia i będą mogły poznać osobę, z którą być może spędzą resztę życia. Przeszkodą może być tendencja do zamartwiania się, szukania dziury w całym i dopatrywania się w każdym czegoś złego. Powinny przyjąć, że każdy ma pewne wady i je zaakceptować. Mają szansę na odnalezienie swojej drugiej połowy i stworzenie harmonijnego, spokojnego związku, w którym będą czuły się bezpiecznie. Znajomości teraz rozpoczęte mają szanse być trwałe i długofalowe.

 

SKORPIONSKORPION

Skorpiony w tym miesiącu mogą być od nowa zafascynowane swoim partnerem życiowym. Będą nastawione na rozwój własny i związku, będą uważały, że to one przede wszystkim mają wpływ na to, jak wygląda ich związek, więc zaangażują się mocno w każdą formę doskonalenia siebie, po to, żeby ich związki były lepsze, wspanialsze, a przede wszystkim satysfakcjonujące dla obu stron. Ich atrakcyjność dla partnera będzie dużym atutem i dzięki temu będą miały na niego duży wpływ, który jednakże powinny wykorzystać przede wszystkim do umacniania związku, a nie do manipulowania partnerem dla własnych celów. Będą dysponować ogromną siłą przekonywania, która jest w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności i zahamowania, ale powinny nauczyć się używać jej we właściwy sposób, korzystny dla związku i dla partnera, a nie tylko dla siebie. Pomocny będzie im ich umysł. Będą wyjątkowo jasno widzieć wady i zalety własne i partnera i możliwości zaradzenia problemom. Będą swego rodzaju katalizatorem zmian w związku na lepsze. Mają szansę doprowadzenia do wyjątkowo głębokiego porozumienia w związku, na duchowym i emocjonalnym poziomie. W ich związkach zapanuje bliskość, sympatia i wzajemna atrakcyjność. Będą nastawione na wychwytywanie najbardziej subtelnych zmian w psychice partnera, co da im ogromne możliwości porozumienia.

Wolne Skorpiony będą szukały teraz osoby, z którą mogłyby wejść w przyjacielski związek, oparty na szczerości i przyjaźni. Będą chciały wykorzystać czas wakacji i beztroskiego nastroju na urlopie do spotkań z sympatyczną osobą, ale może się okazać, że sympatyczna osoba nie spełnia ich oczekiwań tak dalece, że szybo się z nią pożegnają. Niektóre Skorpiony jednak zaangażują się zbyt mocno w wakacyjne romanse i mogą przez to skazać się na cierpienia. Osoba, która wydawała się być przyjacielem, szczerym i oddanym, może okazać się nieuczciwa i zdradliwa, a przede wszystkim może nie być stanu wolnego. Może też być tak, że osoba taka będzie mieszkać na stałe tak daleko od miejsca zamieszkania Skorpiona, że kontynuowanie znajomości stanie się niemożliwe. Skorpiony, nawet, jeśli z góry przewidywały te wszystkie niesprzyjające okoliczności, będą czuły się rozgoryczone i oszukane.

 

STRZELECSTRZELEC

Strzelce będą w sierpniu pełne temperamentu i entuzjazmu, bardzo kochliwe i pobudzone seksualnie. W stałych związkach może zaowocować to odświeżeniem uczuć. Strzelce będą rozpieszczać swego partnera, będą chciały mu nieba przychylić i podarować gwiazdkę z nieba. Będą czuły się dobrze w roli osoby wspaniałomyślnej, ale będą też dumne ze swojego partnera i swojego związku. W ich związkach można będzie oczekiwać szczerości, ciepła, zaangażowania i wielkoduszności.

Niestety niektóre Strzelce, szczególnie te, którym związek już od jakiegoś czasu ciążył i czuły się znudzone partnerem, będą miały tendencję do szukania spełnienia poza związkiem. Okres wyjazdów i wakacyjnych podróży będzie sprzyjał zawieraniu nowych znajomości i również wchodzeniu w romanse poza stałym związkiem. Pociągać je będą osoby wrażliwe, ciepłe, ale przy tym silne psychicznie. Spotykając taką osobę będą mogły mieć wrażenie, że nie mogą się jej oprzeć i będzie to je usprawiedliwiało we własnych oczach. Mimo wszystko powinny się zastanowić, czego właściwie chcą, czy wakacyjne miłostki są rzeczywiście tym, czego pragną. Czy nie gonią za marzeniem, złudnym i nierealnym, czy nie szukają idealnego partnera, zamiast przyjąć do wiadomości, że ideałów nie ma, a idealny związek, to taki, w którym dwoje ludzi akceptuje się wzajemnie.

Natomiast samotne Strzelce będą miały mnóstwo okazji do poznawania nowych ludzi, a wśród nich mogą trafić na osobę, która wyda im się ideałem, z którą będą chciały związać się na dłużej i będą robić plany na przyszłość, które mają duże szanse się spełnić. Poznają tę osobę pod wpływem impulsu, który każe im pójść w określone miejsce, w określonym czasie i jeśli będą słuchać takich podszeptów intuicji, to mają naprawdę szansę na spotkanie wielkiej i jedynej miłości swego życia. Mogą mieć jednak problem z jej rozpoznaniem, gdyż podobać się im będzie wiele osób, z każdym będą w przyjaźni i mogą mieć kłopoty z odróżnieniem przyjaźni od miłości.

 

KOZIOROŻECKOZIOROŻEC

Koziorożce w tym miesiącu będą miały szansę dokonać wielkiego odkrycia. Zauważą, że w ich partnerze życiowym skrywa się doskonały człowiek, pomimo wszystkich jego wad. Po prostu Koziorożce dojrzeją do ujrzenia w nim tego doskonałego człowieka. Właśnie teraz otworzą im się oczy i odkryją, że osoba, z którą spędziły być może już wiele lat, jest tą jedyną i właściwą osobą, z którą chcą spędzać życie. Dojrzeją do tego, by uznać, że doskonałość człowieka kryje się w jego inności od reszty ludzi, w jego indywidualizmie i postanowią, że właśnie ta osoba im odpowiada. Po prostu dokonają wyboru i będą się tego wyboru trzymać, przestając żyć złudzeniami, że gdzieś na świecie żyje idealna osoba, która na nie czeka. Zmiana przekonań i nastawienia diametralnie zmieni relacje w ich związku. Będą teraz z ciekawością obserwować partnera, znajdując w nim wciąż coś nowego, co będzie ożywiać związek i wpływać na większy poziom wzajemnego zainteresowania, przywoła z powrotem uczucia, a przede wszystkim pozwoli im przejść na wyższy poziom uczuciowości.

Nie powinny pozwolić na to, żeby rządziły nim wspomnienia złych chwil w związku. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie dokonanie wyboru i rozpoczęcie od nowa, tak jakby było to pierwsze w życiu spotkanie.

Natomiast samotne Koziorożce z trudem będą wchodziły w nowe znajomości i nawet lekka atmosfera wakacyjnych wyjazdów nie sprawi, że się otworzą na uczucia. Będą podchodzić zbyt zachowawczo, zbyt ostrożnie, bojąc się sparzyć i poranić, a w efekcie ciężko będzie im się przełamać i wejść w jakąkolwiek bliższą relację. Często będą nastroszone jak jeż, co będzie skutecznie odstraszać potencjalnych adoratorów, a ich sarkazm będzie mroził otoczenie. W ten sposób same wpędzą się w jeszcze gorszy nastrój i potwierdzą sobie tezę, że ludziom nie można ufać, że nie można się otworzyć, bo można zostać skrzywdzonym. Chyba powinny zrozumieć, że świat mimo wszystko jest pełen dobrych i ciepłych ludzi i mimo całego zła można dopatrzyć się w nim również piękna i często tkwi ono w spotykanych ludziach.

 

WODNIKWODNIK

Wodniki w sierpniu będą przeżywać wiele rozterek na tle uczuciowym. W stałych związkach mogą często mieć poczucie, że są ograniczane, że brakuje im możliwości swobodnego poruszania się i działania. Będą nastawione dość egoistycznie. Ważna dla nich będzie przede wszystkim własna wolność i swoboda, unikać będą wspólnych wyjazdów wakacyjnych, a na myśl o wyjazdach z całą rodziną po plecach mogą chodzić im ciarki. Często też będą rozważać możliwość rozstania i ucieczki od życia rodzinnego i od bliskości. Będą snuć wizje samotnych dni i nocy, kiedy nikt nie będzie narzucał im, co mają robić, bez nudnych obowiązków i zasad. Życie na wolności będzie wydawało im się cudowne i piękne, pełne wspaniałych potencjalnych partnerów, tak różnych od ich własnego partnera i tak altruistycznie wyrozumiałych. Ich partner może czuć się naprawdę dotknięty ich postawą, może podejrzewać zdrady i romanse. Wodniki powinny zastanowić się, kto zadba o praktyczną stronę ich życia, jeśli rzucą się w wir życia na wolności. Być może cena wolności będzie zbyt wysoka. A przede wszystkim powinny zastanowić się nad tym, jak czuje się ich partner, który przecież darzy je uczuciem i tyle dla nich robi, gdy one uciekają od wszelkich obowiązków i odpowiedzialności. Na szczęście większość Wodników pozostawi projekty odzyskania wolności w sferze marzeń.

Wodniki samotne będą teraz nastawione bardzo towarzysko, w każdym nowym miejscu będą zawierać przyjaźnie, a ich bezinteresowność, życzliwość i pogoda ducha zjednają im serca wielu ludzi. Ale w miłości mogą nie mieć zbyt wielkiego szczęścia. Niejeden Wodnik zakocha się bez wzajemności, bo obiekt ich uczuć będzie już zajęty lub zauważy w nich tylko bratnią duszę i przyjaciela, a nie materiał na partnera życiowego czy kochanka. Tylko nielicznym Wodnikom uda się zakochać w kimś, kto również obdarzy je uczuciem i te Wodniki mogą liczyć na pomyślne zakończenie wakacyjnego romansu, ale będą to te Wodniki, które nie zapomną, żeby zakochać się w kimś, kto mieszka blisko i po wakacjach możliwe będzie utrzymanie znajomości.

 

RYBYRYBY

Ryby w sierpniu będą się czuły w swoich związkach uczuciowych bezpiecznie i wspaniale. Będą miały poczucie, że są kochane, a wszelkie dotychczasowe nieporozumienia i trudności pójdą w niepamięć. Partner będzie wydawał im się tą osobą, z którą na pewno chcą spędzić życie aż do końca. Będą wzajemnie darzyć się wdzięcznością, radością i miłością. W ich życiu uczuciowym nastanie piękny czas, w którym będą czuły do partnera zaufanie i czułość, troskliwość i opiekuńczość. Ich partner otoczy je czułą opieką. Ryby, które do tej pory nie myślały o formalizacji związku, teraz mogą się oświadczyć, a deklaracja taka spotka się z bardzo dobrym przyjęciem. Będą miały ochotę na założenie rodziny. W decyzjach tych będą kierować się nie tylko uczuciami, ale również przesłankami rozumowymi. Nie będą to tylko dobre chęci, ale decyzje oparte nie tylko na uczuciach, ale też na poważnych przemyśleniach, przeanalizowaniu możliwości materialnych i dobrych prognozach na przyszłość. Właśnie teraz nastał dla nich czas, w którym mogą spokojnie pokusić się o założenie rodziny, mając uzasadnione poczucie, że podołają wszelkich obowiązkom, jakie to za sobą niesie. Równocześnie będą musiały pogodzić się z utratą pewnych rzeczy w swoim życiu, za którymi mogą jakiś czas tęsknić. Może się to wiązać z przeprowadzką lub innymi ważnymi zmianami, które jednak w dalszej perspektywie okażą się korzystne.

Wolne Ryby będą chciały coś zmienić w swoim życiu, odejść od samotności i rozpocząć nowe życie, ale będzie sporo spraw, które będą je na tyle ograniczać, że trudno będzie im te marzenia zrealizować. Dojdą do głosu wewnętrzne zahamowania i kompleksy, które spowodują, że będą zamykać się w sobie i ciężko będzie im wyjść do ludzi, trudno będzie im nawiązywać nowe znajomości, co nie będzie sprzyjać nawiązywaniu relacji uczuciowych. Mogą też trafiać na nieodpowiednie osoby, które mogą dużo obiecywać, a tak naprawdę będą miały nie do końca czyste intencje. Znajomości takie mogą skończyć się dla Ryb dużym rozczarowaniem.