Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 sierpnia 2016
baran

BARAN

Barany będą w tym tygodniu pełne energii i radości życia. Aktywnie będą uczestniczyć we wszystkim, co się będzie wokół nich działo. Będą miały dużo okazji do zabłyśnięcia inteligencją i będą spotykać się z uznaniem. Problemy mogą mieć w kwestiach komunikowania się z ludźmi, inni będą mieli bardzo praktyczne spojrzenie na rzeczywistość, będą za mało jak na gust Baranów spontaniczni. Powinny jednak brać pod uwagę wskazówki ostrożnych współpracowników, gdyż dzięki nim mogą uniknąć większych strat i problemów.

Lato, wakacje i upały będą miały pobudzające działanie i Barany będą mocno pobudzone erotycznie, a co za tym idzie romansowe i nastawione na zdobywanie osób płci przeciwnej. W związkach Baranów będzie to czas namiętności, ale pod koniec tygodnia mogą dojść do głosu różnice zdań, co może prowadzić do spięć i kłótni.

 

bykBYK

Byki na ten tydzień mogą przybrać maskę osoby zagniewanej, poirytowanej i często tak się będą wewnętrznie czuły. Mimo to, czas będzie dla nich sprzyjający, spotykać je będą miłe niespodzianki, a szczęśliwe zbiegi okoliczności mogą sprawić, że zmienią sposób widzenia swoich spraw zawodowych i finansowych, co w efekcie przyniesie im ogromne korzyści. Będą miały łatwość dogadywania się z innymi, szczególnie w sprawach materialnych i praktycznych, dzięki czemu mogą również mieć osiągnięcia zawodowe.

Byki na urlopie w pierwszej połowie tygodnia będą dużo się ruszać, poznawać nowych ludzi i zwiedzać nowe miejsca. W drugiej połowie tygodnia poświęcą czas rodzinie, cieszyć je będą wizyty dzieci, rodziców czy wnuków. Będą też wtedy bardzo uczuciowe i wolne Byki mogą poznać ciepłą i miłą osobę, w której mogą się zakochać.

 

bliźniętaBLIŹNIĘTA

Bliźnięta w tym tygodniu będą miały mnóstwo okazji do zabłyśnięcia elokwencją i inteligencją, mogą dokonać wielkich rzeczy, które przysporzą im uznania lub sławy. Jeśli są teraz na urlopie, to mogą poznawać nowych ludzi, na których będą robić doskonałe wrażenie. Szczególnie w pierwszej połowie tygodnia będą miały mnóstwo do powiedzenia, dużo będą się ruszać, przemieszczać i zwiedzać nowe miejsca, ale mogą mieć trudności ze zrozumieniem się z innymi ludźmi. Druga połowa tygodnia bardziej będzie sprzyjać kontaktom z rodziną, najbliżsi będą potrzebowali ich obecności i wsparcia, co Bliźniętom może być nie na rękę.

Sprawy zawodowe odsuną się na dalszy plan, sierpień będzie sprzyjać raczej wyjazdom, urlopom i wypoczynkowi. Te Bliźnięta, którym wypadnie teraz pracować, mogą czuć się pracą zmęczone i nieco przytłoczone.

 

rakRAK

Raki przeżyją ten tydzień w spokoju, objedzie się bez większych wstrząsów, ale też bez większych sukcesów. Normalne życie wprawi je w dobry nastrój. Będą mogły poświęcić sporo czasu własnym sprawom i życiu osobistemu. Szczególnie druga połowa tygodnia będzie pod tym względem udana. Będą wtedy świetnie rozumieć się z życiowym partnerem, mogą przeżywać renesans uczuć w związku. Dobrze zrobi im wyjazd w miejsca, z którymi związane są wspólnymi wspomnieniami, odświeży to ich związek, odżyją dawne uczucia. Wolne Raki w tym czasie będą miały okazję poznać kogoś, z kim połączy je silna emocjonalna więź.

Jeśli nie mają teraz urlopu i muszą chodzić do pracy, to mogą czuć się zmęczone. Często będą pozwalać, aby inni decydowali za nie w ważnych sprawach. W czwartek lepiej, żeby nie podpisywały żadnych ważnych dokumentów czy umów.

 

lewLEW

Lwy będą teraz bardzo pozytywnie nastawione do rzeczywistości. Będą bardzo pobudzone i energiczne, co pomoże im osiągnąć wszystko, co będą chciały. Będą emanować erotyzmem, więc w dziedzinie uczuć będzie się u nich teraz dużo działo. Romanse, flirty, przygody erotyczne, ale też dla wolnych Lwów szansa na poznanie tej jedynej, wymarzonej osoby na całe życie. Powinny jednak pamiętać, że romanse z osobami poznanymi na urlopie rzadko trwają dłużej niż do końca wczasowego turnusu. Lwy pozostające w stałych związkach powinny uważać na przygody, żeby nie doprowadzić do rozpadu związku z powodu wakacyjnych miłostek.

Gorzej mogą czuć się w weekend, mogą czuć się ograniczone przez życie rodzinne, często będą się irytować.

W sprawach zawodowych muszą uważać na wszelkie wspaniałe propozycje interesów, gdyż mogą mieć teraz nadmiernie optymistyczne i ekspansywne podejście.

 

pannaPANNA

Panny mają teraz dobrą passę i również w tym tygodniu mogą spodziewać się tylko dobrych rzeczy. Będą miały bardzo jasny umysł, zdolność logicznego myślenia i analizowania danych, co sprawi, że w każdym miejscu pracy będą dobrze oceniane. Mogą dostać atrakcyjne propozycje współpracy, otworzą się przed nim nowe wspaniałe możliwości, więc powinny zdobyć się na mniej krytycyzmu i z większym optymizmem powinny do nich podejść. Ostrożność będzie jak najbardziej na miejscu, ale nie powinny pozwolić na to, żeby uniemożliwiła im rozwój.

W relacjach uczuciowych bardzo korzystny czas będą miały w drugiej połowie tygodnia, będą przyciągać uwagę osób płci przeciwnej. W stałych związkach mogą liczyć na wsparcie emocjonalne oraz na namiętne i zmysłowe chwile. Wolne Panny odważą się na spotkanie z nieznajomym, które może okazać się początkiem wielkiej miłości.

 

WAGAWAGA

Wagi rozpoczną sierpień w doskonałej formie i w dobrym humorze. Pierwszy tydzień przyniesie im urozmaicone życie towarzyskie, możliwość wyjazdów turystycznych i wakacyjnych i to wszystko razem sprawi, że będą zadowolone z życia. Ogólne zadowolenie pozytywnie odbije się na życiu osobistym i zawodowym.

Wagi będą teraz dużo romansować, poznawać ludzi, zawierać przyjaźnie, brać udział w imprezach towarzyskich i wolnym Wagom będzie sprzyjać szczęście w miłości. Mogą odnaleźć swoją drugą połówkę jabłka i robić plany na resztę życia. W związkach Wag bardzo udana będzie pierwsza połowa tygodnia, ale w drugiej mogą czasem mieć dość swojego partnera i jego zaborczości.

W pracy zawodowej co prawda nie można oczekiwać jakiejś znaczącej poprawy czy wielkich osiągnięć, ale też nie będzie działo się nic złego. Okres urlopowy może przysporzyć im więcej obowiązków.

 

SKORPIONSKORPION

Skorpiony mogą w tym tygodniu często popadać w irytację, dużo rzeczy może działać im na nerwy. Na szczęście będą miały łatwość porozumiewania się w sprawach praktycznych, co pomoże im nieraz rozładować atmosferę. Pamiętając o tym, żeby sprowadzać wszystko do wymiarów realnych mogą uniknąć wielu nieporozumień i w związkach osobistych i w relacjach zawodowych.

W pracy mogą mieć dość gorący okres, nieobecność wielu osób z powodu urlopów może prowadzić do przeciążenia obowiązkami. Mogą też pojawić się nowe możliwości zarabiania, więc powinny mieć oczy szeroko otwarte.

Często w tym tygodniu może dochodzić do spięć w relacjach uczuciowych. Dopiero od czwartku w związkach partnerskich nastąpi zgoda i porozumienie, a nawet mogą wtedy liczyć na bardzo namiętny klimat. Wolne Skorpiony w weekend mają szansę spotkać miłość swego życia i przeżyć wyjątkowe chwile.

 

STRZELECSTRZELEC

Strzelce będą szczęśliwe i zadowolone, pełne energii i inwencji. Jeśli udało im się teraz być na urlopie, to mają szansę spędzić czas wyjątkowo atrakcyjnie. Natomiast mogą mieć problemy z komunikacją z innymi ludźmi, inni nie będą takimi optymistami, więc powinny zawczasu zadbać o to, z kim spędzają wakacyjny czas. Wybierając ludzi z dobrym poczuciem humoru unikną narzekania i marudzenia na wędrówkowym szlaku.

Jeśli są teraz w pracy, to na początku tygodnia mogą mieć kłopoty natury praktycznej. Mogą mieć problemy z wywiązywaniem się z obowiązków. W drugiej połowie tygodnia łatwiej przyjedzie im nawiązywać nowe kontakty i lepiej na te dni zostawić podpisywanie wszelkich umów czy kontraktów.

W uczuciach będą miały korzystny czas, ale w drugiej połowie tygodnia mogą zupełnie się nie rozumieć ze swoim partnerem.

 

KOZIOROŻECKOZIOROŻEC

Koziorożce dobrze wyjdą na tym, jeśli teraz wezmą urlop i wyjadą na wakacje. Czas spędzą wtedy miło i sympatycznie, w dobrym towarzystwie i dobrze się bawiąc. Będą w dobrych relacjach z otoczeniem i najbliższymi. Uda im się wypocząć na tyle, żeby potem przez długi czas poświęcić się pracy, co im się przyda, gdyż jesień zapowiada się pracowicie.

Jeśli będą teraz mimo wszystko pracować, to mają duże szanse na sukcesy i osiągnięcia. Mogą pojawić się przed niektórymi z nich nowe możliwości, mogą podjąć się nowych przedsięwzięć, ale powinny uważać, żeby się nie przepracowywać.

Uczucia nie będą teraz dla nich najważniejsze. W związkach będą w stanie się doskonale porozumieć w sprawach codziennych i praktycznych, natomiast będą mało romantyczne. Za to w weekend mogą być bardziej uczuciowe i mogą mieć większe potrzeby erotyczne.

 

WODNIKWODNIK

Wodniki w tym tygodniu będą w impasie. Z jednej strony będą bardzo towarzyskie, chętne do zabawy i sprawiania sobie przyjemności, a z drugiej strony wiele rzeczy będzie do zrobienia, sprawy praktyczne i finansowe staną się ważne i trzeba będzie koniecznie nimi się zająć. Staną więc przed dylematem, czy być dorosłym i spełnić obowiązki, czy raczej odkryć w sobie dziecko i po prostu dobrze się bawić. Szczególnie ciężko może im być w weekend, kiedy obowiązki rodzinne będą się wyraźnie kłócić z ich pragnieniami.

Będą teraz prowadzić bujne życie towarzyskie, również uczuciowe. Mogą wdać się w burzliwy romans, który wprowadzi w ich życie dużo zamieszania. Ale mogą też poznać miłość swego życia i zaplanować wspólną przyszłość z nowopoznaną osobą.

Zawodowe sprawy odsuną na dalszy plan w obliczu wakacji i możliwości, jakie niesie ze sobą okres urlopów.

 

RYBYRYBY

Ryby w pierwszej połowie tygodnia mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, mogą często być nieporadne w sprawach praktycznych i niełatwo będzie im zrozumieć zależność między ilością zarabianych pieniędzy, a możliwością dokonywania zakupów. Powinny uważać na zakupach, bo pieniążki będą miały dziwną skłonność do uciekania z portfela.

Równocześnie mogą pojawić się przed nimi nowe możliwości pracy czy nowe, atrakcyjne zlecenia, dzięki którym uda im się nadrobić braki na koncie i jeśli tylko będą umiejętnie zarządzać swoimi aktywami, to mogą zakończyć tydzień in plus.

Ryby w stałych związkach mogą liczyć pod koniec tygodnia na rozkwit uczuć i namiętności, będą czuły się kochane i pożądane. Wolne Ryby będą wtedy nastawione bardzo romansowo, więc mogą spędzić w weekend czas z kimś bardzo atrakcyjnym i intrygującym.