Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

BARAN

baranBarany uwielbiają sport i motoryzację i na ogół każdy prezent związany z tymi dziedzinami jest prezentem trafionym. Może być to więc album z samochodami lub starymi motocyklami i niekoniecznie tylko mężczyzna spod tego znaku będzie z takiego albumu zadowolony. Możesz Barana zabrać na zawody formuły pierwszej, na wyścigi motocyklowe albo na przejażdżkę Harleyem.

Jeśli wiesz, jaki sport lubi Twój Baran, to masz do wyboru wszelkie gadżety i narzędzia potrzebne do uprawiania tego sportu. Gdy masz możliwość kupienia swojemu Baranowi samochodu, to niech to będzie porsche lub ferrari, będzie mógł wypróbować jego prędkość. Jeśli nie stać Cię na samochód, to spraw Baranowi rower, a w ostateczności hulajnogę.

Kobiety spod tego znaku lubią zmysłowe zapachy, najlepiej takie, które działają na męskie zmysły i przyciągają do nich męską uwagę, więc kupując jej perfumy, trzeba mieć to na uwadze. Biżuteria nie jest prezentem oczywistym, choć możesz zadziałać na jej ambicję, gdy będzie to coś drogiego, świadczącego o Twoim zaangażowaniu.

powrót