Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

KOZIOROŻEC

KOZIOROŻECKoziorożce to osoby tak śmiertelnie poważne, że strach kupować cokolwiek, żeby ich nie urazić. Najlepsze będą rzeczy praktyczne. Broń Boże nie kupuj nic, co miałoby na celu go rozśmieszyć, bo może mieć poczucie, że to z niego się śmiejesz. Lepszy będzie zestaw młodego inżyniera dla małego chłopca, a zestaw narzędzi dla dorosłego. Przy czym lepiej będzie, gdy wcześniej zakup z nim skonsultujesz, żeby nie okazało się, że źle trafiłaś i będziesz musiała wymieniać w sklepie na inny.

Dla kobiety ze znaku Koziorożca świetny będzie zestaw garnków lub nowa, praktyczna pralka. A jeśli chcesz jednak kupić coś mniej praktycznego, tylko dla przyjemności, to zdecyduj się na perfumy, Pani Koziorożec ma wyczulone zmysły, również węch i doceni Twój wybór, a najlepiej jak pochwalisz się, że dostałeś je na wyprzedaży za wyjątkowo niską cenę, zarobisz punkty za oszczędność.

Dla obu płci doskonałym prezentem będzie podręcznik prowadzenia własnej działalności gospodarczej, poradnik typu „zrób to sam”, poradnik inwestowania pieniędzy.

powrót