Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

RAK

rakDla Raka ważne jest kolekcjonowanie czegoś, warto więc sprawdzić, czy nasz Rak coś zbiera i jeśli zbiera, to trzeba zainteresować się jego kolekcją, namówić go na wspólne obejrzenie, a w czasie wizytacji wybadać, jaki egzemplarz by go zachwycił i mamy prezent z głowy. Jest to jednak droga długa, gdyż o swej kolekcji Rak może rozmawiać wieki całe, nawet jeśli z natury jest mrukiem. Można więc pójść drogą na skróty i kupić mu coś do domu, gdyż dom jest dla Raków najważniejszy na świecie. Nie może to być nic nowoczesnego, najlepiej, żeby trochę trąciło myszką. Rak nie obrazi się, gdy dostanie coś używanego, ale lepiej, żeby to był prawdziwy antyk lub coś z klasą, np. szafka sprzed drugiej wojny światowej do remontu, którą sobie spokojnie doprowadzi do kwitnącego stanu, nawet jeśli będzie to miało trwać kilka lat.

Jeśli dla kobiety Raka chcesz kupić biżuterię, to też najbardziej ucieszy ją coś w stylu prababki, najlepiej Twojej prababki. Jeśli jednak możesz pozwolić sobie tylko na nową, to niech będzie postarzana, w tradycyjnym kształcie.

Mężczyzna z tego znaku ucieszy się z książki, szczególnie, gdy będzie to album dzieł sztuki dawnej, rzecz o odkryciach archeologicznych lub coś o psychologii.

powrót