Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

SKORPION

SKORPIONSkorpiony to ludzie, dla których bardzo ważny jest seks, więc nie od rzeczy będzie kupienie Pani Skorpion erotycznej bielizny lub jakiegoś egzotycznego gadżetu z sexshopu. Oczywiście nie każda kobieta z tego znaku jest tak bezpruderyjna, więc zanim kupisz jej wibrator sprawdź, czy w horoskopie urodzeniowym nie ma przypadkiem wpływu konwencjonalnej Wagi lub pruderyjnej Panny,  w przeciwnym bowiem wypadku możesz narazić się na zemstę w najbardziej niespodziewanym momencie.

Jeśli wybierzesz coś bardziej konwencjonalnego, to może to być biżuteria w stylu etno, nieco drapieżna, dobrze będą widziane kły tygrysa oprawione w srebro. Jeśli perfumy, to z egzotycznym zapachem, np. Opium. Możesz też kupić jej książkę na czarnej magii.

Mężczyzna z tego znaku nie pogardzi filmem porno albo wizytą w agencji towarzyskiej połączoną z imprezą dla szanownego jubilata. Poważne prezenty też są odpowiednie, gdyż na poczucie humoru solenizanta nie ma co liczyć, ma je nieco odmienne od większości ludzi. Stosowna będzie poważna literatura na temat śmierci lub życia po śmierci, np. Tybetańska Księga Umarłych lub książka o sposobach na manipulowanie tłumem.

powrót