Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

1

jedynka

Osoby z wibracją Jedynki są typem pioniera. Są zawsze aktywne, zawsze w ruchu, wszędzie muszą być pierwsze, są ciekawe świata. Są indywidualistami, ważna jest dla nich wolność i niezależność, nie pozwalają innym na wtrącanie się w swoje życie. Nie uznają autorytetów i buntują się przeciw nim. Bardzo ambitne, trudno pogodzić się im z porażką. Są dumne i honorowe. Nie potrafią postępować dyplomatycznie, zwykle walą prawdę prosto w oczy. Znają swoją wartość i chcą być docenianie i podziwiane. Nie przejmują się opinią innych ludzi na swój temat. Działają spontanicznie i żywiołowo. Zawsze mają mnóstwo pomysłów i nie nadążają z ich realizacją. Są szczere, pełne życia, otwarte na ludzi. Zawsze chcą być na pierwszym miejscu i nie pogodzą się z rolą drugoplanową. Potrafią znaleźć rozwiązanie najtrudniejszych problemów, nawet, gdy inni już zrezygnowali. Rzadko udaje się im realizować cele, bo najczęściej ich nie mają. Żyją z dnia na dzień, nie licząc się z ograniczeniami, nie interesuje ich oszczędzanie i gospodarność. Mają poczucie, że wszystkiego jest w świecie pod dostatkiem, wystarczy sięgnąć ręką. Uwielbiają polemiki i dyskusje, które traktują jak ćwiczenia dla umysłu. Nie mają problemów z wyrażaniem uczuć i emocji, zwykle widać je na ich twarzy. Często robią rzeczy niebezpieczne, głównie dlatego, że pozbawione są strachu i zdarza się im być bezmyślnymi.

W wersji negatywnej mogą stać się egoistami, niezrozumianymi samotnikami, zarozumiałymi karierowiczami. Są autorytarne, władcze, mogą być gwałtowne i mieć skłonność do stosowania przemocy. Mogą być roztrzepane i nieostrożne.

Są typem dowódcy, przedsiębiorcy, sukcesy zwykle zawdzięczają sobie. W sprawach zawodowych lepiej się sprawdzają prowadząc własną działalność, gdyż nie potrafią się podporządkować. Podobnie niezbyt dobrze czują się w spółkach, bo źle znoszą zależność od drugiej osoby. Nie boją się konkurencji i trudnych wyzwań, mogą daleko zajść dzięki własnym zasługom. Dobrze się sprawdzają na stanowiskach, bo lubią rządzić, są bardzo ambitne, są dobrymi organizatorami, świetnie potrafią planować i kierować ludźmi. Ponieważ są bardzo twórcze to można je spotkać w świecie sztuki i techniki. Mają łatwość zarabiania pieniędzy, ale równie łatwo je wydają.

Są bardzo popędliwe i namiętne, dokonują częstych podbojów dzięki swej elokwencji, ale trudno jest im utrzymać związek, bo nie dbają o podtrzymanie uczucia. Mogą być chłodne emocjonalnie i obojętne, a przy tym są bardzo zmienne. Potrzebują bardzo wyrozumiałego partnera. Powinny unikać związków z osobami z wibracją ósemki, dziewiątki i jedynki.

powrót