Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

11

numerologiczna jedenastkaLiczba Mistrzowska 11

Osoby z wibracją 11 są typem wizjonera. Mają silną osobowość, nigdy nie pozostają niezauważone. Mają ogromną siłę przekonywania i charyzmę. Są obdarzone niezwykłą intuicją, postrzegają świat w bardzo subtelny sposób. Są otwarte na drugiego człowieka, na jego problemy. Potrafią współczuć i współodczuwać. Wzbudzają szacunek i uznanie w ludziach, budzą zaufanie. Cechuje je twórcze podejście do życia, odwaga i umiejętność poświęcania się dla innych. Są inteligentne, mają bystry, przenikliwy umysł i dar przewidywania. Są bezinteresowne i skromne, nie potrzebują uznania i poklasku, chętnie służą innym pomocą. Podchodzą do życia idealistycznie, są humanitarne, bardzo uduchowione. Łatwo osiągają sławę i uznanie, mają szczęście w każdej dziedzinie prócz materialnej. Mają duży wpływ na innych, ale same nie ulegają wpływom, są nonkonformistami, są wierne swoim ideałom i trzymają się swoich zasad.

W wersji negatywnej są napięte, nerwowe, egoistyczne, żądne władzy. Mogą wykorzystywać swoje zdolności do osiągania celów materialnych, co prowadzi je do ruiny. Wywyższają się nad innych z racji swojej inteligencji. Stają się zarozumiali. Mają wyolbrzymione ambicje. Mogą być despotami, nie potrafią dzielić się z innymi, ale też nie potrafią brać. Mogą popadać w depresję i melancholię. Bywają nieśmiałe i brakuje im wiary w siebie. Stają się zależne od innych, podporządkowane.

Mają predyspozycje przywódcze oraz zdolność przekazywania wiedzy. Mają ogromną intuicję, mają dostęp do wiedzy innej niż książkowa. Mogą ją wykorzystać wykonując zawód nauczyciela, wychowawcy, lekarza, psychologa. Interesuje je wszystko, co ma związek z ezoteryką, mogą być dobrym astrologiem, numerologiem, wróżbitą. Mogą mieć wybitne osiągnięcia jako politycy, pisarze, matematycy, publicyści, artyści.

W uczuciach jedenastki są czułe, wierne i bardzo oddane, ale jako partnerzy są trudne. Zwykle długo szukają ideału, a jak znajdą tę właściwą osobę, to zwykle zostają z nią do końca życia. Ważne jest dla nich bezpieczeństwo emocjonalne i stabilizacja uczuciowa. Są bardzo dobrymi rodzicami, potrafią dobrze przygotować swoje dzieci do życia.

powrót