Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

2

numerologiczna dwójkaOsoby z wibracją dwójki są typem dyplomaty. Ich cechą podstawową jest dwoistość, co daje wewnętrzne rozdarcie, chwiejność i podatność na nastroje. Nie znoszą samotności, więc starają się być usłużne i cierpliwe, dyplomatyczne i uległe, po to, żeby zyskać czyjąś aprobatę. Są bardzo uczuciowe, potrafią poświęcać się dla innych, najważniejsze są dla nich pokój i harmonia. Mają umiejętność widzenia spraw z dwóch lub więcej stron, są dobrymi psychologami. Są nieśmiałe, tajemnicze, chimeryczne, nastrojowe, ale też wierne i potrafią kochać. Mają problemy z podejmowaniem decyzji, a z podjętych decyzji zwykle nie są do końca zadowolone. Nie działają bez zastanowienia, wszystko muszą przeanalizować zanim podejmą decyzję. Często brakuje im wiary w siebie. Na zewnątrz wydają się bardzo spokojne i zrównoważone, ale są to tylko pozory, za tą maską kryje się głębia uczuć, wielkie napięcia. Świetnie dostosowują się do innych i do sytuacji, dają sobą kierować, nie narzucają się innym. Wymagają od siebie doskonałości i stąd biorą się ich kompleksy i poczucie niższości, zbyt surowo siebie oceniają. Nie przykładają wagi do rzeczy materialnych czy luksusu, cenią wartości intelektualne i estetyczne. Są wrażliwe na piękno, mają naturę kontemplacyjną.

W wersji negatywnej mogą mieć mnóstwo kompleksów, co obniża ich sprawność w działaniu, nie pozwalając na osiąganie sukcesów w życiu. Często rezygnują z działania uwikłane w ciągłe analizy, co prowadzi do frustracji, zazdrości i zgorzknienia. Mogą stać się pesymistami, godzą się na wykorzystywanie, trudno im stawić czoła rzeczywistości, chronią się wtedy w świecie wewnętrznym, co może prowadzić do chorób psychicznych.

Są odpowiedzialne i pracowite, zawsze wypełniają swoje obowiązki, co sprawia, że są dobrymi pracownikami, łatwo nimi kierować, ale też łatwo wykorzystać. Są bardzo dokładne i sumienne, mają dobrą pamięć, dobrze i szybko się uczą, dają z siebie wszystko. Są dobrymi strategami, dyplomatami, dobrze się sprawdzają na stanowiskach rządowych. Dobrze się sprawdzają w zawodzie lekarza, pielęgniarki, pracownika społecznego. Również w zawodzie nauczyciela mogą się wykazać, bo łatwo nawiązują kontakt z dziećmi i młodzieżą. Są dobrymi psychologami. Są bardzo dobrymi urzędnikami, pośrednikami nieruchomości, księgowymi Mają silny pociąg do parapsychologii i ezoteryki.

Dwójki są bardzo uczuciowe, romantyczne i łatwowierne. Oddają w związku całego siebie. Są wyrozumiałe, wybaczające, bardzo wrażliwe. Łatwo je zranić. Najlepiej rozumieją się z innymi dwójkami, czwórkami i szóstkami, ale ich umiejętność dostosowywania się i podporządkowywania innym powoduje, że z innymi liczbami też mogą stworzyć udany związek. Powinny jednak unikać dziewiątek.

powrót