Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

22

numerologiczna 22Liczba Mistrzowska 22

Osoby z mistrzowską wibracją 22 to typ architekta. Jak każda wibracja mistrzowska wykazuje się ogromną mocą wewnętrzną, dużą inteligencją. Potrafią stworzyć wielkie wizje i potrafią te wizje realizować. Wykazują się geniuszem w sprawach praktycznych. Potrafią znaleźć rozwiązanie każdego problemu i wyjście z każdej sytuacji, która dla kogoś innego wydaje się nie do rozwiązania. Mają ogromne możliwości realizowania celów, które sobie postawią. Potrafią też pociągnąć za sobą innych i poprowadzić ich do celu. Są stworzone do działania, charakteryzują się ogromną witalnością, działają z rozmachem i powinny wykorzystywać swoje zdolności w służbie ludzkości wcielając w życie wielkie wizje. Mają mnóstwo pomysłów, są szczere i uczciwe. Żyją w atmosferze napięcia, a ich życie nierzadko jest ciągłą walką. Mają skłonność do przepracowywania się, co może prowadzić do rozchwiania emocjonalnego. Często osiągają szczyty władzy i bogactwa, ale potrafią pogodzić to z altruizmem, poświęceniem dla innych. Przyczyniają się do postępu społecznego. Dzięki pracy na rzecz innych, na rzecz społeczeństwa i rozwoju duchowego człowieka mogą osiągnąć spokój wewnętrzny. Powinny nauczyć się dzielić, zauważać i rozumieć innych. Mają duży wpływ na innych ludzi, ogromną siłę przekonywania, potrafią innych zarażać swoim entuzjazmem. Muszą pamiętać, że osiągnięcia to także praca innych współpraca z innymi, nie powinny się izolować ani samotnie realizować swoje cele.

W wersji negatywnej stają się egoistami realizującymi własne cele, bezwzględnie dążącymi do władzy i bogactwa. Nie przebierają wtedy w środkach, aby osiągnąć cel. Stają się materialistami nastawionymi na zysk. Są próżne, nieczułe i obojętne na los innych ludzi. Często ich plany przekraczają możliwości, działają pod wpływem wybujałych ambicji. Stają się despotyczne i destrukcyjne. Grozi im depresja i choroby psychiczne. Mogą wpadać w pracoholizm.

W sensie zawodowym mogą się zajmować w zasadzie każdą dziedziną, bo mają ogromne możliwości. Jeśli nie tracą z oczy wyższych celów mogą sięgnąć po najwyższe laury. Mogą być politykami, mogą zajmować wysokie stanowiska w świecie finansów, w przemyśle. Mogą zostać wybitnymi artystami oraz detektywami.

W związkach często mają problemy. Potrzebują oparcia w rodzinie i wśród najbliższych, więc mogą wcześnie wchodzić w związki małżeńskie, ale ich zaangażowanie w sprawy zawodowe i wyższe cele mogą powodować, że wydają się obojętne i nie potrafią zrozumieć drugiej osoby. Wewnętrzne napięcie, w jakim żyją, również negatywnie się odbija na ich relacjach z najbliższymi.

powrót