Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

3

numerologiczna trójkaOsoby z wibracją trójki są typem artysty. Są twórcze, pewne siebie, mają mnóstwo oryginalnych pomysłów i talentów, głównie artystycznych. Mają dobrą pamięć i lubią opowiadać. Uwielbiają słowa, zarówno pisane jak mówione oraz komunikowanie się z innymi. Są szalenie spontaniczne, żywe i wesołe. Przepełnione entuzjazmem i radością życia, bardzo towarzyskie i ekstrawertyczne. Mają doskonałe poczucie humoru. Nawet jak dzieje się źle, trójki nie martwią się, żyją dniem dzisiejszym i przyjmują rzeczywistość taką, jaka jest. Są błyskotliwe, obrotne, łatwo się uczą. Interesują się wieloma dziedzinami na raz i czasem same nie mogą się zdecydować, co jest ciekawsze. Są zmienne, wolne od przesądów i ograniczeń, potrzebują niezależności. Ulegają wpływom innych osób, ich nastrojom, postawom. Szybko nawiązują przyjaźnie i kontakty z innymi ludźmi. Są ogólnie lubiane, wywierają korzystne wrażenie na innych ludziach. Romantycy i idealiści, poszukujący miłości i piękna. Nie lubią problemów, wolą prowadzić życie beztroskie i szczęśliwe, pełne radości. Są prostolinijne i wierzą innym, zwłaszcza, gdy ktoś odwołuje się do ich szlachetności. Dbają o swój wygląd, lubią być ubrane elegancko i atrakcyjnie. Mają dużo szczęścia w życiu, okoliczności i ludzie im sprzyjają. Uwielbiają podróże, zmiany. Są mało praktyczne. W wersji negatywnej mogą być lekkomyślne i powierzchowne, uciekają od odpowiedzialności i problemów, zajmują się tylko zabawą. Bywają pyszałkowate i zarozumiałe. Wiele obiecują, ale nie wymagaj od nich, żeby te obietnice spełniły. Przeskakują z jednego celu na inny, w pogoni za nowością.

To typowi artyści, ekspresyjni i pomysłowi, wybijają się w każdej dziedzinie, w której potrzebne są zdolności twórcze i artystyczne. Lubią pracę urozmaiconą, zapewniającą aktywne życie. Nie powinny brać się za prace monotonne i rutynowe, bo szybko się znudzą. Umiejętność radzenia sobie ze słowami i wyobraźnia kwalifikują ich do zawodów pisarza, dziennikarza, specjalisty od reklamy, wykładowcy. Dobrze sprawdzają się w świecie mody, dekoracji wnętrz. Również dobrze sobie radzą w zawodach związanych z pracą z klientem, handlu, wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi komunikacja z ludźmi. Są rozrzutne, lubią przepych i markowe wyroby, żyją z dnia na dzień. Pieniądze same do nich przychodzą, ale równie szybko są przez nie wydawane.

Mają zwykle dużo przyjaciół i znajomych, ale są to znajomości dość powierzchowne. Uciekają od nieprzyjemnych sytuacji. Są romantykami, którzy szukają miłości doskonałej, idealizują swoich partnerów, gdy w końcu się zakochają, to oddają się bez reszty. Są czułe i lojalne, dobrze się z nimi współżyje, bo nie mają potrzeby zdominowania partnera. Dobrze się rozumieją ze wszystkimi i do każdego potrafią się dostosować, ale szczególnie dobrze układa im się z innymi trójkami, jedynkami, piątkami i dziewiątkami.

powrót