Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

4

numerologiczna czwórkaOsoby z wibracją czwórki są typem budowniczego. To ludzie poważni, odpowiedzialni, godni zaufania. Są ostrożni, zachowawczy, konserwatywni, nie lubią ryzykować. Ich życie wypełnione jest ciężką, systematyczną pracą, są praktyczni i uczciwi. Są pracowici, zdyscyplinowani, wytrwali, mają silną wolę. Bardzo poważnie traktują obowiązki i zobowiązania wobec innych osób. Mają umiejętność analitycznego myślenia, są dobrymi organizatorami, planują swoje życie i wszystkie działania. Myślą logicznie i racjonalnie. Wierzą tylko w to, czego da się dotknąć. Mają badawczy umysł, komunikują się w prosty, zwięzły sposób, lubią konkrety. Są systematyczne, to, czego się nauczą, nigdy nie zapominają. Nie wierzą w to, że coś może przyjść łatwo, są nastawione na zdobywanie wszystkiego samemu, własną pracą. Chodzą nogami po ziemi i wiedzą, że marzenia są po to, żeby je realizować. Za natury są rozsądne, pogodne i zrównoważone. Mogą grzeszyć brakiem wyobraźni i poczucia humoru, ponieważ bardzo poważnie podchodzą do siebie i życia, traktują wszystko bardzo serio. Nie lubią ludzi powierzchownych, beztroskich i gadatliwych. Mogą mieć problemy z relaksowaniem się, ponieważ mają potrzebę kontrolowania siebie i sytuacji, zbyt dużo od siebie wymagają.

W wersji negatywnej czwórki mogą być uparte, mogą mieć problemy z akceptowaniem pomysłów innych ludzi. Stają się zbyt ostrożne, co może prowadzić do braku w ich życiu sukcesów i biedy. Mogą być pracoholikami lub odwrotnie mogą być leniwe. Wobec innych ludzi mogą być szorstkie, surowe, nietolerancyjne, nieczułe i pozbawione uczuć. Nie wybaczają zniewag i mogą dążyć do zemsty, gdy ktoś ich źle potraktuje.

Upór, stanowczość, ambicja i dążenie do osiągnięcia celu prowadzą czwórki do sukcesów zawodowych. Wykonają każdą pracę, nawet najbardziej nudną i rutynową, zaplanują ją starannie nie licząc na pomoc innych tylko przede wszystkim na siebie. Czują przymus wypełniania wszystkich obowiązków i często pracują więcej od innych. Zarabianie nie przychodzi im łatwo, a brak środków do życia jest dla nich wyjątkowo frustrujący i działający depresyjnie, natomiast potrafią oszczędzać i zwykle na starość nie zostają bez zabezpieczenia. Często mają uzdolnienia matematyczne i ścisły umysł. Są dobrymi księgowym, ekonomistami, bankowcami. Dobrze się sprawdzają w zawodach wymagających cierpliwości i precyzji, np. w jubilerstwie, w pracach biurowych, zarządzaniu. Są dobrymi wojskowymi, prawnikami.

W uczuciach są szczere, uczciwe, lojalne, traktują związki bardzo serio. Zawsze dotrzymują zobowiązań i są opiekuńcze wobec swoich bliskich. Miłość okazują w sposób praktyczny, stały. Nie należy oczekiwać po nich romantycznych gestów. Są ostrożne w okazywaniu uczuć, gdyż boją się zranienia. Tworzą udane związki z osobami o tej samej wibracji, z dwójkami, szóstkami i siódemkami. Nie zrozumieją się z trójkami i piątkami.

powrót