Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

5

numerologiczna piątkaOsoby z wibracją piątki są typem wędrowca. Często zmieniają miejsce zamieszkania, dużo podróżują, mają wielu przyjaciół i znajomych, przeżywają wiele przygód. Są zmienne, niespokojne, niecierpliwe. Działają impulsywnie, szybko reagują, nie znoszą monotonii i rutyny. Są to osoby bardzo dynamiczne, spontaniczne i ciekawskie. Interesują się wszystkim, szybko się angażują w związki i sytuacje. Są odważne i śmiałe, skłonne do ryzykowania. Mają silną potrzebę wolności. Są niezależnymi indywidualistami, buntują się przeciw wszelkim ograniczeniom i czyjejkolwiek dominacji. Są bardzo błyskotliwe i oryginalne, inteligentne i pomysłowe. Szybko myślą i ogarniają myślami całość zagadnienia. Są też bardzo nerwowe, niespokojne, często egzaltowane, łatwo wpadają w gniew, uzewnętrzniają swoje uczucia i emocje, ale podchodzą do ludzi i pomysłów chłodno, ogarniając najpierw i oceniając umysłem, nie chcą, żeby uczucia przesłaniały im rozum. Są prostolinijne, zmierzają prosto do celu, ale ich działanie często zaskakuje innych, nigdy nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Uważają, że prawdziwa wiedza, to wiedza wewnętrzna, mają dużą intuicję i odczuwają potrzebę rozwoju duchowego.

W wersji negatywnej marnują swoje talenty, są zgorzkniałe i rozczarowane życiem i innymi ludźmi, co zamyka im drogę do sukcesów. Są zbyt nerwowe, humorzaste, złośliwe wobec innych. Są wtedy egoistami, zawłaszczającymi drugą osobę, skupionymi przed wszystkim na własnej wolności i niezależności. Niecierpliwość nie pozwala im dokańczać rozpoczętych spraw.

Nie nadają się do żadnej pracy wymagającej regularnych, rutynowych działań. Stają się w takiej pracy głęboko nieszczęśliwe. Powinny mieć pracę wymagającą ruchu, zmian miejsca, urozmaiconej i zajmującej. Są bardzo twórcze i obrotne. Istotą ich życia nie jest osiąganie sukcesów, władza czy pieniądze tylko życie pełne przygód, bez ograniczeń. Dobrze sprawdzają się w reklamie, dziennikarstwie, sporcie, w zawodach artystycznych. Również zawód polityka, adwokata, lekarza są często przez nie wybierane. Jako podwładni muszą mieć możliwość aktywnego wykorzystania swoich możliwości oraz wolności w prowadzeniu spraw.

Są obdarzone silnym magnetyzmem, uwodzicielskie, zmysłowe, pełne fantazji i erotyzmu. Mają wielu wielbicieli, ale wchodzą w związki dość powierzchownie, zajęte innymi sprawami lub ze strachu przed utratą wolności. Są bardzo popędliwe, ale przy tym nieśmiałe i nie wierzą w swoją atrakcyjność. Idealizują bliskie osoby i związki, czasem mogą się czuć oszukane. Silna potrzeba wolności przeszkadza im w tworzeniu stałych i udanych związków. Będą rozumiane przez inne piątki i trójki, dobrze się zrozumieją z jedynkami, ósemkami i dziewiątkami. Inne liczby mogą być wrażliwe i potrzebujące spokoju by mogły z piątkami wytrzymać.

powrót