Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

6

numerologiczna szóstkaOsoby z wibracją szóstki są typem nauczyciela. Są to osoby zrównoważone, ostrożne, rozsądne. Emanują ciepłem, dobrocią i delikatnością. Są czułe, wrażliwe, łagodnego usposobienia. Ich celem jest życie dla bliskich osób, potrafią każdemu pomóc, nawiązują głębokie więzy z innymi ludźmi, są nastawione na uczucia i relacje międzyludzkie. Dają wsparcie innym, ale same poszukują ochrony u innych. Najważniejsze jest dla nich życie rodzinne i zawsze będą dążyć do założenia własnej rodziny. Potrzebują harmonii w swoim otoczeniu, są wrażliwe na piękno, lubią luksus i wygodne życie. Często mają uzdolnienia artystyczne i wyjątkowo rozwinięte poczucie estetyki, harmonii i piękna. Mają umysł analityczny, ale skłonność do roztrząsania wszystkiego może prowadzić od inercji decyzyjnej. Są inteligentne, bystre, a przy tym rozważne i metodyczne. Myślą w sposób logiczny, racjonalny, ale w osiąganiu sukcesów może przeszkadzać im nieśmiałość i niezdecydowanie oraz silna potrzeba poświęcania się rodzinie i najbliższym. Potrafią cierpieć w milczeniu, często godzą się z losem, zamiast walczyć o swoje. Łatwo ulegają wpływom, ponieważ mają trudności z podejmowaniem decyzji często sobie pobłażają. Są szlachetne, wspaniałomyślne, ale też łatwowierne i dają się wykorzystywać.

W wersji negatywnej są hipochondrykami, pesymistami i fatalistami. Nie potrafią opanować swoich emocji i pozwalają, aby one dominowały w ich życiu. Bywają mało zaradne, a strach przed trudnościami i walką paraliżuje je i nie pozwala na zrobienie kariery. W najgorszej wersji są niedyskretne, oszukują innych, intrygują, plotkują i sieją destrukcję. Są zbyt bierne, nie potrafią chłodno ocenić swoich możliwości i sytuacji.

Mają uzdolnienia artystyczne, mogą odnosić sukcesy we wszystkich dziedzinach związanych ze sztuką i pięknem, ale żeby coś osiągnąć muszą walczyć z własną indolencją. Aby osiągnąć sukcesy zawodowe muszą nauczyć się w wyważony sposób rozdzielać czas między dom, rodzinę i pracę. Muszą też mobilizować się do pracy, bo łatwo im pójść na łatwiznę, oddać się lenistwu, nie chcą stawiać czoła codziennej rzeczywistości. Oprócz zawodów artystycznych dobrze się sprawdzają tam, gdzie ważne są relacje międzyludzkie, np. w opiece społecznej, medycynie, psychologii, szkolnictwie.

Miłość jest motorem ich działania. Zakochują się głęboko, poważnie i na zawsze. W miłości są zapobiegliwe, opiekuńcze i odpowiedzialne, potrafią wiele dać, ale same też chcą doświadczać miłości i opieki. Są wierne i serdeczne. Całe swoje życie podporządkowują miłości i w związkach uzależniają się od partnera oraz dążą do uzależnienia partnera od siebie. Najlepiej układa im się z innymi szóstkami i dwójkami, dobre związki mogą tworząc też z jedynkami i ósemkami, natomiast lepiej, żeby nie wiązały się z siódemkami i dziewiątkami.

powrót