Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

7

numerologiczna siódemkaOsoby z wibracją siódemki są typem filozofa. Są bardzo zamknięte w sobie, tajemnicze, nieśmiałe, dziwne. Mają w sobie ogromną głębię, są uduchowione. Najważniejsze jest dla nich życie wewnętrzne. Starają się być we wszystkim perfekcyjne. Mają analityczny, błyskotliwy umysł, dążą do poznania prawdy o sobie i świecie, wszystko muszą sprawdzić na sobie i dokładnie przeanalizować. Ich umysł stale działa, stale rozmyślają o sprawach metafizycznych, co powoduje, że są trochę oderwane od rzeczywistości. Mają niezwykłą intuicję i interesują się filozofią. Nie znoszą rzeczy trywialnych i banalnych, rozkoszują się pięknem i doskonałością. Są bardzo eleganckie, dyskretne i rozważne. Lubią samotność, tłum i zgiełk przytłacza je. Są powściągliwe, nieuzewnętrzniające swoich uczuć i emocji, starają się nad sobą panować. Wewnętrznie są bardzo wrażliwe, więc starają się w ten sposób chronić przed światem i w obronie swej intymności. Może to robić wrażenie chłodu czy wyniosłości, może budzić urazę, może powodować, że są krytykowane. Mają naturę kontemplacyjną, zdarza się, że widzą więcej i głębiej niż inni ludzie, zdarza się im być jasnowidzami. Są upartymi indywidualistami, niezależnymi i kontrowersyjnymi.

W wersji negatywnej stają się nietowarzyskie, pesymistyczne, egoistyczne, nie ufają nikomu, zamykają się w swoim świecie. Mają problemy z dostosowaniem się do rzeczywistości i mają skłonności do eskapizmu, sięgając nierzadko po środki takie jak narkotyki czy alkohol. Mogą wpadać w depresję. Mogą się stawać fanatykami. Mogą uciec od własnych uczuć stając się bezdusznymi, zimnymi i niedostępnymi emocjonalnie.

Jeśli wykorzystają swoją intuicję i inteligencję mogą osiągnąć wielkie sukcesy zawodowe. Są wobec siebie bardzo wymagające i są perfekcjonistami, a co za tym idzie biorą odpowiedzialność za to, co robią i za jak najlepsze wykonanie. Powinny wybierać pracę intelektualną, bo raczej nie posiadają zdolności manualnych. Nie sprawdzają się też najlepiej w interesach i handlu, tym bardziej, że nie interesuje ich gromadzenie bogactw i osiąganie sukcesów. Odpowiada im praca na własny rachunek, bo mogą zachować niezależność. Mogą być naukowcami w każdej dziedzinie. Pociągają je dawne kultury, więc mogą być dobrymi archeologami, kolekcjonerami, antykwariuszami, tłumaczami.

Ukrywają swoje uczucia, są nieśmiałe i wstydliwe, ale przeżywają wszystko bardzo intensywnie. Zwykle inni je podziwiają, ale dystans, jaki stwarzają odsuwa od nich ludzi. Są bardzo marzycielskie i romantyczne, ale zwykle są mylnie rozumiane, boją się pokazać, jakie naprawdę są z obawy przed zranieniem. Analizują własne przeżycia, żyją w świecie marzeń, co oddala je od innych ludzi, i często są samotnikami. Często nawet pozostając w związku nadal czują się samotnie. Najlepszym partnerem jest dla nich inna siódemka, a także czwórka, dziewiątka. Trudno byłoby im się porozumieć z jedynkami i ósemkami.

powrót