Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

8

numerologiczna ósemkaOsoby z wibracją osiem są typem wojownika. Są energiczne i przebojowe, mają wysoki poziom ambicji, śmiało realizują swoje cele. Potrafią się wybić ponad przeciętność i ponad swoje pochodzenie. Mają potrzebę postępu, nie zadowala ich pozycja, jaką zajmują, gdy nie pną się w górę, to mają poczucie zastoju. Mają wytyczone cele na wiele lat na przód i realizują je. Są gwałtowne, ale zdecydowane, za wszystko zabierają się z wielkim zapałem, oddają się temu co robią. Popadają w skrajności, nie uznają szarości, dla nich wszystko jest albo czarne albo białe. Są godne zaufania, zajmują zwykle jednoznaczne stanowisko. Są szczere aż do bólu, nie widzą powodu do owijania w bawełnę tego, co mają do powiedzenia. Są przewidywalne, zawsze wiadomo, czego się po nich spodziewać, bo robią to co mówią. Przechodzą od śmiałości i odwagi to paraliżującego lęku, bo również w emocjach nie znają stanów pośrednich. Są praktyczne, działają konstruktywnie, pewnie i odpowiedzialnie. Obdarzone są wielką siłą moralną, często również fizyczną. Potrafią nad sobą panować, kiedy jednak wyczerpie się ich cierpliwość reagują bardzo gwałtownie. Są uparte w dążeniu celu, potrafią się zdyscyplinować i skupić na tym, do czego dążą. Cele mają praktyczne i wykazują zdrowy rozsądek w ich ustalaniu. Są honorowe i uczciwe, kochają sprawiedliwość.

W wersji negatywnej mają skłonność do nietolerancji, uporu, mają zbyt duże wymagania i mogą być zbyt gwałtowne. Mogą działać bez skrupułów, przebiegle, z nastawieniem materialistycznym. Bywają despotyczne i egoistyczne, pamiętliwe i żądne zemsty.

Są śmiałe i pracowite, z uporem dążą do osiągnięcia celu, koncentrują się na celu, więc mogą osiągać sukcesy na wielką miarę. Sukces, pieniądze i pozycja społeczna są dla nich ważne. Mają zdolność do organizowania i uruchamiania przedsiębiorstw i dużych firm. Są urodzonymi przywódcami, potrafią kierować innymi. Są zrównoważone i ostrożne, całe przedsięwzięcie mają całościowo przemyślane, w ich działaniu nie ma miejsca na przypadek i improwizację. Są nieufne, muszą sprawdzić wszystkie fakty osobiście. Sprawdzają się jako prawnicy, kierownicy, finansiści, politycy, dyrektorzy, wojskowi, sportowcy. Potrafią doprowadzić do rozkwitu upadające firmy. Mają szczególny dar od spraw finansowych, zdobywanie pieniędzy przychodzi im łatwiej niż innym, ale zawdzięczają je przede wszystkim własnej pracowitości, inteligencji i trafnym decyzjom.

Są najlepszym przyjacielem, na którego zawsze można liczyć, ale mogą się stać najbardziej niebezpiecznym wrogiem. Nie zapominają uraz i krzywd i oczekują sprawiedliwości. Są bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej, cechuje je silny magnetyzm. Są namiętne, zmysłowe, budzą wielkie uczucia. Zwykle pierwszeństwo dają sprawom zawodowym, trudno im dzielić swoją uwagę na pracę i uczucia i nie oznacza to braku uczucia do partnera. Wymagają oddania i uległości, są władcze i zazdrosne. Dużo wymagają, ale też dużo dają. Dobrze się z nimi żyje dwójkom i szóstkom. Również z czwórkami, siódemkami i dziewiątkami mogą stworzyć udany związek. Lepiej by unikały drugiej ósemki i jedynki.

powrót