Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

9

numerologiczna dziewiątkaOsoby z wibracją dziewięć to typ misjonarza. Są to osoby rozwinięte duchowo, mające połączenie z Kosmosem. Mają ogromną intuicję, zdolności telepatyczne, łatwość rozumienia innych ludzi. Mogą mieć zdolności paranormalne i mediumiczne. Wyróżniają się altruizmem, ofiarnością, szlachetnością. Trudno im przejść obojętnie obok ludzkiej krzywdy, bólu i nędzy. Działają na innych ludzi inspirująco, dzielą się z innymi mądrością i miłością. Mają silną potrzebę wolności i niezależności, nie tolerują uciski i dominacji pod żadną postacią. Są szczere i uczciwe i zwykle mówią to, co myślą i czują. Kierują się w życiu surowymi zasadami moralnymi, nie takimi, jakie narzuca im społeczeństwo, tylko takimi, które same sobie ukształtowały.

Bywają ekstrawaganckie, wolne od uprzedzeń. Są intelektualne, inteligentne, błyskotliwe, myślą syntetycznie, widzą równocześnie wszystkie strony sytuacji i jej rozwiązanie. Myślą szybko i może je denerwować osoba myśląca powoli. Często są władcze i despotyczne, ale ich intencje są wtedy dobre, działają dla dobra innych. Są bardzo komunikatywne, sympatyczne i serdeczne, ale zwykle są bardzo samotne, bo przebywają duchem w odległych rejonach, na bardzo głębokim poziomie. Odważnie i śmiało podchodzą do wyzwań życiowych.

W wersji negatywnej są egoistami i egocentrykami, obrażają się o byle co, odnoszą się do ludzi w sposób arogancki, agresywny i gwałtowny. Wymagają od innych zbyt wiele, nie potrafią wybaczać błędów. Z wiekiem gorzknieją mają pretensje do całego świata o swoje niepowodzenia. Są kapryśne, konfliktowe, mają skłonność do dramatyzowania i krytycyzmu.

Szybko znajdują rozwiązania problemów, często osiągają sukcesy w swoim zawodzie, oddają się pracy z całym zapałem i wielką energią. Mają wiele różnych uzdolnień, szybko adaptują się do nowych okoliczności, mogą często zmieniać zawód lub wykonywać równocześnie więcej niż jeden. Powinny wykonywać pracę, w której mogą pomagać innym, służyć im swoją wiedzą w rozwiązywaniu problemów. Dobre zawody dla nich to lekarz, opiekun społeczny, psycholog, chirurg, pielęgniarz, nauczyciel, sędzia. Mogą zajmować się religią i filozofią, zostać kapłanem, misjonarzem, przewodnikiem duchowym. Mają też uzdolnienia artystyczne i paranormalne.

Są marzycielami i idealistami, uczuciom oddają się z wielką pasją, ale mogą robić wrażenie mało zaangażowanych, bo chcą zachować swoją wolność i niezależność. Potrzebny jest im partner wyrozumiały. Trudno im znaleźć właściwego partnera, bo szukają ideału. Są uczciwi i lojalni, ale w uczuciach dość naiwni i mogą doznawać zawodów miłosnych. Najlepszym partnerem dla nich jest inna dziewiątka i siódemka, czwórka. Nie ułożą sobie życia z jedynką.

powrót