Tarot, Wróżka, Horoskopy

Tarot, Wróżka, Horoskopy

O mnie
wróżkaAstrologią zajmuję się od 1996 roku, kiedy to znajomy psycholog zrobił mi komputerowy horoskop urodzeniowy, czym okropnie mnie zdenerwował. Po pierwsze – czekałam na ten horoskop prawie rok (potem przyznał się, że bał się dawać mi go, bo jest taki okropny!). Po drugie – wszystko w opisie do mnie pasowało, co dla osoby całkowicie w takie bzdury nie wierzącej było szalenie irytujące. Po trzecie – w dalszym ciągu nie wiedziałam co zrobić ze swoim tak pięknie rozpoczętym życiem, a horoskop nic mi nie wyjaśnił, na co, w tajemnicy sama przed sobą, w duchu liczyłam. Ale równocześnie zobaczyłam w tej namiastce horoskopu jakąś szansę na zrozumienie siebie i z pasją właściwą Skorpionom rzuciłam się zgłębiać tajniki astrologii, oczywiście zaczynając nie od podstaw tylko od rzeczy najtrudniejszych, bo przecież Skorpiony nie lubią chodzić utartymi ścieżkami, na których można spotkać wszystkich entuzjastów.

No i tą krętą drogą naokoło dotarłam do Studium Psychotronicznego im. Juliana Ochorowicza w Krakowie, gdzie co prawda nic nowego o astrologii i horoskopachjuż się nie dowiedziałam, ale za to poznałam wiele innych ciekawych rzeczy, nauczyłam się wróżyć z tarota i miałam możliwość poznawania tarotaod największych autorytetów czyli Jana Witolda Suligi i Flavio Anusza.

Poza astrologią, tarotem, szeroko rozumianą duchowością i ezoteryką, zajmuję się czytaniem, pisaniem, rysowaniem, jedzeniem, spaniem też, czasem tańczeniem i namiętnie kochaniem się, jak wszyscy normalni ludzie.

W związku z tym, że mój horoskop podobno jest taki okropny (oczywiście ja go uwielbiam, bo daje mi tyle wyzwań w życiu ile potrzebne jest Skorpionowi), przeżyłam tyle, że można by dwie lub trzy osoby obdzielić, co wydaje się być niezbędne do radzenia innym jak sobie radzić z problemami.